Křeslo (2007)

Naprosto zbytečný film plný klišé s nijak zvlášť sympatickými herci, ale naštěstí jich tam bylo pomálu. Žádná atmosféra, žádné vtažení do děje, ale dá se shlédnout bez újmy na duševním zdraví. 32 %

Krysy (2002) (TV film)

Řemeslně dobře zpracované, charaktery i herecké výkony jsou v pohodě, ale co na tom když se jedná jen o tentýž námět co tu už 100x byl. To je asi jediná větší slabina, že divákovi je hned jasné jakým směrem se příběh bude ubírat a jak skončí. A vzhledem k tomu, že se žádné oživení nekoná, tak je to jen průměr. 38 %

20 000 mil pod mořem (1997) (TV film)

Příběh je strašná blbost, od Odpadu! film zachraňují jen úžasné podmořské sekvence. Co se triků týče, není to buhví co, ale přijde mi že triky byli zamýšleny zhruba takhle, takže je to asi v pořádku. Hezky se na to kouká, ale asi se u toho nesmí myslet. 33 %

Vražedný vřískot (1973)

Podprůměrný rádoby horor o magorovi, který má podivný vztah s matkou (později s prostitutkou) a vraždí všechny okolo nich. Zabíjí se jako na běžícím pásu, ale bez nápadu a gore efekty jsou maximálně slabé. 34 %

Nesmrtelný (1994) (TV film)

Rozhodně to není horor a ani s thrillerem nemá tahle ničím vyjímečná detektivka mnoho společného. Příběh není ničím zvláštní a celkové podání je divně komiksové nebo snad až pohádkové. 33 %

Chladné oči v plamenech (1983)

Nuda, šeď a zase jen nuda. Hororová stránka filmu byla hodně ochuzena a westernovou jsem skoro neviděl. Pár šílenců a nějaká čarodějnice moc nezapůsobí. 35 %

Bestie (1993)

Hodný vědec hledá monstrum aby ho mohl studovat a zlý agent ho chce zabít. Monstrum si v klidu žije pod hřbitovem a svačí nebožtíky a nikomu neubližuje, no když tam všichni vtrhnou tak se to změní ... Hm tohle není horor ale dobrodružný film pro dorostence. Z nostalgie dvě hvězdy. 45 %

Fertile Ground (2011)

Maximálně klišovité a maximálně šablonovité. Snad jen kromě konce - neskončilo to obligátním happy-endem. Snaha o atmosféru se míjela účinkem a spíš film nudil. Navíc hlavní hrdinka mi byla extrémně nesympatická. 40 %

Hlasy ze záhrobí (1991)

Spíš než o horor se jedná o takovou mystery detektivku, s poměrně zajímavým rozuzlením a pár dobrými momenty. Atmosféra byla obstojná, ale do filmu se vkrádala nuda. Nevím, ale tenhle film mě moc neoslovil. 40 %

Legenda o Lilith (2004) (TV film)

Nebyla to taková hrůza jak jsem zprvu myslel. No příběh je celkem originální, ale to provedení už bylo o dost horší. Když přidáme klišovité charaktery postav a spíš průmněrné herecké výkony, dostaneme se na žánrový podprůmněr. je to taková oddychovka a když to člověk moc neřeší tak se to dá. 38 %