Proč to řešíme? (2017) (pořad)

Asi nejlepší pořad tohoto typu na YT. Hodně faktů & spousta zábavy. Co chtít víc. 100%

Deadpool (2016)

Bomba, spousta humoru, hlášek, spousta akce a opravdu spousta krve. Opravdu neortodoxní hrdina :) Plácat tu játra nemá smysl. Smysl má ten film vidět. Je to prostě paráda a ani minutu jsem se nenudil. 95%

Kosti a skalp (2015)

Za mě naprosto šokující překvapení ! Tenhle film bych málem minul, už název se mi moc nelíbil. Navíc spojení kovbojky a kanibalskýho hororu rozhodně smrdělo průserem. Nicméně celkem vysoké hodnocení mě přimělo ten film zkusit. A jsem za to rád. Skvělé herecké obsazení, zajímavý příběh a spousta dusivé atmosféry, no a nakonec pěkných pár gore scének. Někomu se nebude líbit rozvláčné tempo filmu, nicméně i přes to film utekl celkem svižně. Ač by se některé části jako třeba výprava pro rukojmí dali zkrátit, myslím, že ve filmu mělo vše svůj účel a rozhodně jsem se nenudil. Dalším z plusů je podle mě, že ve filmu nebyla žádná extra vyzdvihnutá postava, takže se ani nedalo předvídat kdo přežije a kdo ne. I když mé tipy skoro vyšly :) Suma sumárum, velice nevšední, atmosférický snímek. 90%

Na hraně zítřka (2014)

Po dlouhé době fakt skvělý sci-fi. Moc se o tom rozplývat nebudu, prostě stojí za shlédnutí. 93 %

Kruh (2002)

Tak to je klasika ! Film po kterém jsem se kdysi bál podívat na VHS-ku bez nálepky :) ... Ale vážně, atmosférický, tajemný a příjemně ponurý horor. 90 %

Ti druzí (2001)

Temná, atmosférická duchařina s opravdu nečekaným a originálním rozuzlením. Nadprůměrný atmosférický horor. 92 %

Resident Evil: Zatracení (2012)

Nebojím se dát plný počet, tenhle film si to zaslouží. Ač je to "jen" animáč, je to víc horor než celá hraná série. Sice měl film trochu pomalejší rozjezd, ale zato famózní závěr. Podobně jako RE : Rozklad , strčí celou hranou sérii do kapsy, což je ovšem napováženou. 93 %

Zelená míle (1999)

Skvělý, smutný, úžasný, prostě perfektní zážitek. 95%

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Návrat krále boduje vším čím bodovala jednička i dvojka ... Navíc se mi zdá, že Návrat krále je opravdu hodně epický. Jedinou výtku, kterou k filmu mám, že finálová bitva mohla být o něco větší, delší a epičtější, ale je to jen o tom když člověk chce po dokonalosti aby byla dokonalejší. 97%