Iron Man (2008)

Po Fantastic Four druhý nejslabší film od Marvelu, ale to neznamená, že je to úplná katastrofa. A sám se divím, že mi ty dvě hodiny docela dobře utekly, i když se ve filmu skoro nic velkolepého nedělo.

Jezero smrti (2008)

Už mě v poslední době unavuje sledovat nejapně pitomé počínání hrdinů hororových filmů. A tento snímek je stupidními prvky přeplněn. To nikdo nedokáže v současné době napsat scénář, kde by se oběti násilností nechovali jako trotli? Kdysi to šlo (Straw Dogs), tak proč to nejde dnes? Nicméně vysoký stupeň nekoreknosti, nepříjemná atmosféra a v neposlední řadě postavy násilníků zvedají úroveň snímku nad běžný hororový standard. 70%.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Nejkrásnější prostředí v dějinách Survivoru. Tuhle sérii táhnou realistický pesimistický hláškař Randy, který by nejraději všechny tyhle idioty zapálil, vypatlaná emocionální loutka Sugar, nadržený taktik Ken, starý šikula Bob, který vyrovnal rekord vyhraných individuálních soutěží (nevím jestli rekord držel Ozzy nebo Terry) a atletka Crystal, která bez anabolik není schopna vyjít ani kopec.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Marek Taclík se stále nenaučil srozumitelně artikulovat.

Pod kůží (2008)

Ha, nové originální neokoukané monstrum, zmutovaní ostnatí lidé díky záhadnému viru, mikroorganismu či plísni. Každý horrorový fanoušek zpozorní, protože to se v současné horrorové produkci každý den nevidí. A neuvidíte ho nakonec pořádně ani v tady, kvůli snad nejrychlejšímu střihu v dějinách filmu. Nepotěší ani absence strachu a napětí a přítomnost nepříliš výrazných herců, kterým jsem jejich hrané emoce nedokázal uvěřit.