Star Trek: Discovery - Season 3 (2020) (série)

Najprv som od toho čakal viac, ale postupne sa to začalo utvárať a vo výsledku to pôsobilo dobre.

Star Trek: Discovery - Season 2 (2019) (série)

Zo začiatku sa to nejako nevedelo rozbehnúť, bolo to také nemastné-neslané a príde mi to tak, že to ani nemalo hlavy a päty. Potom sa to ale začalo všetko spolu kombinovať a začalo to dávať zmysel, takže výsledok nakoniec stál za to.

Ostrov (2005)

Ďakujeme prisprostastej TV Nova za prerozprávanie celého deja. Film vôbec nie je nutné pozerať, stačí si prečítať obsah a všetko už človek vie. Film stojí za pozretie, len škoda toho spojleru v obsahu.

Já a robot (2013) (seriál)

Zjavne nedokončený seriál. Hoci len jedna séria, ale zopár nezodpovedaných otázok sa našlo. Napr., čo je stena? Dá sa to odhadnúť, ale čo tvorca XRN? Toto je rozhodne nedokončené. Seriál je inak zaujímavo podaný, keďže každý policajt pracuje so svojím robotom a je vidieť, že tvorcovia si dali záležať. Ale rozhodne seriál s nevyužitým potenciálom, ktorý u mňa za mnohé nedoriešené veci stratil tú poslednú hviezdičku.

Zámek a klíč - Série 3 (2022) (série)

Dnes už máloktorý seriál dostane poriadny koniec. Často to býva tak, že ho seknú v polovici. Tu to dostalo poriadny koniec a všetko do seba zapadlo.

Moonfall (2022)

Chvíľami mi to pripomínalo Deň nezávislosti, ale nakoniec sa to vykryštalizovalo na celkom zaujímavé sci-fi, ktoré si zaslúži plný počet.

Spiderhead (2022)

Film nie je ničím výnimočný, na druhej strane, dá sa to pozerať. Nič extra sa ale nedá očakávať a dalo by sa to nazvať takou slabou klasikou, kde sa vlastne nič prepletené nedeje a tá jednoduchoť tohto filmu je až prekvapivá. Pýtalo by si to trochu viac. Ale aspoň ten koniec je taký ako by sa patrilo.

Zámek a klíč - Série 2 (2021) (série)

V tejto sérii to už začína byť divokejšie, ale rozhodne to stojí za to.