EXODUS: Bohové a králové (2014) odpad!

Darren Aronofsky ukazal uz vo filme Noe ako sa da pokazit biblicky pribeh a Ridley Scott nezaostava a predstavuje nam film podla vlastnej fantazie pretoze az na par veci to nema s bibliou nic spolocne.Keby sa to netykalo biblickej osoby,bolo to pozeratelne,i ked miestami uspavajuce,no odpad davam za absolutne nebiblicky scenar.Na biblicky film do kina uz nepojdem:(

Lukewarm (2012)

Velmi zle sfilmovane,no so silnym posolstvom,vdaka Bohu za taketo filmy:)

Já jsem Gabriel (2012)

Tento film som pozeral s ocakavanim,kedze som pocul viac negativ ako pozitiv.Pre mna v tomto filme bolo vela zjaveni,hned uvodna sluzba Gaba a jeho prorocka sluzba,ako je dolezite mat kazdodenne obecenstvo s Panom(pripomenut nam moze aj rohozka).Proste bol som nadseny zjaveniami ktore prinasa posol a nejak som si v tom deji nevsimal nejasnosti medzi Slovom a tymto filmom i ked po pozreti boli.Zaver som necakal takyto,bolo to cele nejake divne ale moje hodnotenie je cisto z tych zjaveni a naozaj pre mna posunutim byt blizssie s Panom Jezisom a prichadzat k nemu kazdodenne.

Smutný jako jazz (2012)

Neviem aky zamer mal samotny autor tohto diela,necital som knihu ale po filmovej stranke prilis vela nechutnych scen.Pacil sa mi zaver ale inak sklamanie

Poselství (2010)

Kópia filmu Otec rodiny(2000),s rozdielom ze tentokrát hlavný hrdina sa ocitá ako pastor zboru.Pre mna jasne posolstvo posluchat Boha a hladať Jeho tvár.