Death's Game (2023) (seriál)

Tvrdý seriál s neskutočnou hĺbkou. Treba sa zamyslieť. Čo by ste robili, keby ste prišli o frajerku, stratili prácu alebo keby ste si ju nevedeli vôbec nájsť, vaše úspory by niekto ukradol a vyhodili by vás zo dňa na deň na ulicu z prenájmu? A to všetko v jeden deň? Dosť ťažký začiatok seriálu. Dostal šancu napraviť svoje konanie a počínal si celkom dobre. Tie životy čo prežíval boli celkom zaujímavé. Nadväzovali pekne na seba. Ten koniec asi aj každý očakával. A ako naloží so svojou šancou? To si už asi musíme len domyslieť.

Beckham (2023) (seriál)

Ako fanúšik United ďakujem za tento dokument. Beckham bol neskutočný futbalista.

Divoké historky (2014)

Videl som to niekoľkokrát. Veľmi zaujímavé poviedky.

Únos letadla (2023) (seriál)

Dobré obsadenie a zaujímavý dej plný zvratov. Očakávam 2. sériu nakoľko tam neukončili nejaké linky.

Silo (2023) (seriál)

Peckový seriál. Celú prvú sériu som si užil. Milujem tento typ žánru. Záver série navnadil na pokračovanie. Pravda je niekde uprostred, ale to sa dozvieme až pri ďalšej sérií. Mám pocit že nás čaká veľa zvratov.

Silo - Venku (2023) (epizoda)

Peckový seriál. Pravda je niekde uprostred, ale to sa dozvieme až pri ďalšej sérií. Mám pocit že nás čaká veľa zvratov.

Poslední představení (2020) (seriál)

Fenomén !!! Absolútna legenda. Tie média boli a sú riadna stoka hovien. Ináč Posratí liberáli u DemoNkratov. Som rád že ich Jordan nepodporil ! Politika do športu nepatrí.

Gladiátor (2000)

Dej tohto filmu ma dosť zasiahol. Chovanie a jednanie tohto muža. Ta jeho zdržanlivosť. Jednoducho TOP! Ja by som na jeho mieste vybuchol. Ten herec to tak obišiel že dovi dopo. Úžasný film. Aj keď sa to udialo v minulosti, je to príkladné pre každého muža dnešnej doby.