Z.P.G. (1972)

Syntetická strava sa už vyrába a libtardi chcú znížiť populáciu. Pekne nám o tom natočili film pred 50 rokmi.

Sharktopus (2023)

Videl som aj horšie. Efekty ako od amatérov.

Death's Game (2023) (seriál)

Tvrdý seriál s neskutočnou hĺbkou. Treba sa zamyslieť. Čo by ste robili, keby ste prišli o frajerku, stratili prácu alebo keby ste si ju nevedeli vôbec nájsť, vaše úspory by niekto ukradol a vyhodili by vás zo dňa na deň na ulicu z prenájmu? A to všetko v jeden deň? Dosť ťažký začiatok seriálu. Dostal šancu napraviť svoje konanie a počínal si celkom dobre. Tie životy čo prežíval boli celkom zaujímavé. Nadväzovali pekne na seba. Ten koniec asi aj každý očakával. A ako naloží so svojou šancou? To si už asi musíme len domyslieť.

Chad (2021) (seriál) odpad!

Trápny seriál. Hlavnú postavu pubertiaka hraje 40 ročná žena :D Mali by ,,uzákoniť,, nový žáner - Trápna konina (že vraj komédia). Nasilu byť trápny, to je umenie.

Echo (2024) (seriál)

Celý seriál pozerať na napuchnutý ksicht hlavnej hrdinky. Absolútne oničom dej a ukončenie.

Zabiják bolesti (2023) (seriál)

Viete si predstaviť, čo by sa stalo, keby niekto natočil seriál o Mandelovi a do hlavnej role by usadil bieleho herca či dokonca herečku? To by bolo povyku! Samozrejme nič podobné sa nikdy nestane. Takto nám už najmä americkí „woke“ tvorcovia predviedli napríklad čierneho Spartaka, Beethovena, Annu Boleynovú, D’Artagnana či Kleopatru, ale mnoho černochov sa objavuje napríklad aj v záberoch zo stredovekej Európy. Pokiaľ ide v prípade natáčaného filmu o kompletnej fikcii, ktorá nie je založená na pravdivom príbehu, potom je vlastne celkom jedno, koho si tvorcovia do filmu obsadia. Avšak v prípade, keď ide o film založený na pravdivej udalosti, by mali byť predstavitelia aj svojou podobou čo najvernejším skutočným postavám. V novom seriáli nedošlo len k tomu, že Netflix vymenil belocha za černošku, ale tu dokonca ušetril aj na hercoch, pretože černoška zastupuje hneď tri hlavné biele postavy, teda skutočných vyšetrovateľov. Dnes si iba totálny blázon môže predplácať taký odporný kanál (obrazne aj doslova), akým je Netflix. Zlatá socialistická ČST, zlatý Jan Zelenka… A Netflix nie je jediný, podobná liberálno-fašistická propaganda sa valí aj z mnohých iných stanic /aj detských/, napríklad Disney Channel či Nickelodeon.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Zmluva s ď.... Má zmysel takýto život? Oplatí sa zapredať pre krátkodobé potešenie?

Beckham (2023) (seriál)

Ako fanúšik United ďakujem za tento dokument. Beckham bol neskutočný futbalista.

The Breach (2022)

Atmosféra parádna, ale zvrtlo sa to do nechutnosti.