Svět podle Prota (2001)

Film, jehož úroveň je přímo úměrná na výkonech hlavních protagonistů. Tady to dopadlo naštěstí dobře.

Půlnoc v zahradě dobra a zla (1997)

Filmu škodí dlouhé vyprávění děje, ale na mě zapůsobila Eastwoodem perfektně zachycená atmosféra a vykreslení postaviček(to má na triku zase scénarista, který patrně více vsadil na postavy, než na děj samotný). Ve filmu je něco, co nevyjde najevo, pokud se na to člověk dívá povrchně. Zkrátka mě to jako celek nutí tomuto počinu dát 4 hvězdičky.

Umění boje (2000)

Průměrný a předvídatelný snímek. Wesley se tu moc nepředvedl, takže to bylo na vedlejších postavách. Naštěstí herci ve vedlejších rolích drželi úroveň. Konečný, roztomilý matrix souboj mě dvakrát nedojal, ale suma sumarum.....tři hvězdy.

G. I. Jane (1997) odpad!

Ženy, držím vám palce!

Podlé zbraně (1997)

Hmmm, ...s větším rozpočtem by možná lidi brali tento film alespoň trošku vážně. Film, založený na střílení ho nesmí podávat seriálovým způsobem.

RoboCop (1987)

Peter Weller ve svojí životní neroli. Verhovenova snaha provokovat mi nesedí, když to dělá tak okatě a samoúčelně. Jak to tak vypadá, nehodlá se tohoto stylu jen tak vzdát.

Smrtící hrozba (2000)

Televizní, nízkorozpočtová verze Smrtonosné pasti. Jenže tohle tomu nesahá ani po kotníky.

Patriot (1998) odpad!

Hehe, hehe....dobře ti tak Stevene.

Susanin plán (1998)

Naprosto nenáročný film pro vybrané obecenstvo. Ne každému se tohle bude líbit a naopak. Každopádně některé scény pobaví, což se u spousty komedií, které vypotí dva, tři dobré vtipy za celou dobu, nestává často. Nejlepší postavy jsou v podání Dana Aykroyda a Michaela Biehna(Bob, Bill)

Terminátor (1984)

Jedná se o téměř geniální záležitost, Arnold v záporné roli, Michael Biehn jako ochotný bodyguard Sarah Connorové(škoda ho kluka jednoho,má potenciál,ale neměl příležitost, nebo mu chybí vkus na kvalitní scénáře), a vyděšená Sarah. Vidina temné budoucnosti mrazí v zádech.