Jako jed (1985)

Co udělá s chlapem žena?.!

Jak se Harry stal stromem (2001)

Naprostá dokonalost. Psychoč, který měl oddaného syna do určité míry, byl doopravdy neuvěřitelný. Drsný zemědělský život mi říkal buď rád že zde nejseš. Pěkný děj a zajímavé poměry..

Jak se krotí krokodýli (2006)

Strašně slaba rodinná komedie, nemůžeme absolutně srovnávat s komedií S tebou mě baví svět. Stylem natočení se film podobá Leonardo Code. Děti by měli rozesmát, ale já se nudil od začátku až do konce. Jitka Schneiderová absolutně jí role nesedla a zdálo se že svou roly až přehrává.

Jak si zasloužit princeznu (1994)

Velice osekaná a stručná pohádka jak v obsahu tak ve scénáři a bylo zde cítit přezpříliž snaživodti a neucelenosti celého štábu. Námět pěkný, ale realizace úplně zcestná.

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Svěrák ano, příběh jakby néé, Smoljak samozdřejmně. =Paráda co jiného skvělý film s uspokojivým přihlouplým příběhem. Co víc si přát?

Jeden a půl policajta (1993)

Malý černošský chlapec neměl chybu. Ve filmu se oběvil i protivný pan Bandita, který byl obyčejný a nic mimořádného nám nepřednevl. Co se mi na filmu velice líbilo byly akční scény, na kterých se surovostí nešetřilo a mám tento typ točení rád, má šmrnc a nepodobá se Policejní Akademii kde jsou soudoje a akční scény jen naznačené, to je o ničem.

Jedna ruka netleská (2003)

Mno tak to byl snímek docela dějově promýchný . Na to že je to českej film a podle mne je českejch filmů více horších než lepších tak tenhle bych zařadil někam mezi ně . Dobrej scénář ale režisérsky nic moc. takže za 3

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Naprosto souhlasím 4* je akorát skvělé herecké výkony scénář i co se týče do reřijní kvality je o mnoho lepší neš 1.