A co Bob? (1991)

Je to typ komedie, která se líbí snad všem. Murray se skvěle vetřel do vysoce postavené rodiny a všechny tam rozhádal. Byla to parádní podívaná. Vždycky má největší rozum otec, tak to má být. Murray se umí vždy skvěle zabydlit v jakékoli roly, je to jako Dany de Vito. Smál sem se až do polední chvíle a to i v titulkách, kde bylo závěrečné zhodnocení.

Action Man (1995) (seriál)

squelá 3d akční pohádka.

Adamovo tajemství (2003)

Sice mám fimy tohoto typu rád, avšak na mě tam bylo moc sexu.

Agent bez minulosti (2002)

Nadupané akcí, mělo to scénář, mělo to pohyb, mělo to v celku realistické scény a žádný zbytešný vokecávání a vylejvání srdcí, PROSTĚ FILM S KOULEMA

Alexander Veliký (2004)

Film akožto velice epicky pojaty možná na můj vkus až velice přecitlivělé avšak ke hereckým výkonům bych asi žádnou vyjjímku neměl samozdřejmne Angelina squelí výkon překrásné herečky a budouci maminky.

Alfred Hitchcock uvádí (1955) (seriál)

No tak vezmem to popořadě: Zvonice:Zvonice je příběh o zamilovaném klukovi a tak trochu psychicky labilním člověku, tento člověk si usmyslel, že si vezme učitelku-ona však o něho nemá zájem a tak ho odmítá, neboť je již zasnoubená a v tom když mu to zděluje tak příjde právě její snoubenec a psychouš ho zabije. Potom utíká jak může a řekne si že ho nebudou hledat na zvonici umístěné na škole kde učila právě jeho vysněná milá (urazila rozestavěný jeho a tak ji chtěl zabít taky) když se však konal pohřeb milence učitelky tak jeden chlap šel zazvonit a zatáhl za spagát a zvon zabil psychouše.......Názor:velice povedený snímek duševní rozmluva hl. hrdiny dávala mu neobyčejný nádech.Norek:V povídce norek se jedná celou dobu o ukradenou norkovou štolu, která se dostala přez pár prostředníků ke konečnému kupci a tím je žena (která si toužila vždy pořídit norka) a tak se jí zdála cena přijatelná a pořídila si ho . Tento norek byl na ní poznán a došlo na vyšetřování --prostředníci se samozdřejmně nepřiznali a tak si komisaři mysleli že hl. podezřelým je právě tato žena. Nakonec se jednoho večera u této ženy stavil lupič a poprosil jí jestli by nemohl odkoupit tu štolu a ona odmítla a tak jí ukradl (chtěl ji vrátit zpět malitelce aby nešel sedět) . Žena nezahálela a zavolala komisaři a ten počínání lupiče předpokládal a lupič byl dopaden.....Názor:tak určitě byl to dobrý příběh se zajímavým koncem ale myslím že Hitchovi se tento směr vyhýbá obloukem.Dokonalá vražda:Tak jak zjistíme v závěru dokonalá vražda byla jen naplánována, ale samotné uskutečnění bylo poněkud jiné. Jednoho dne zemře příbuzný jedné rodiny který odkázal majetek tetičce a po ní dědí její dva příbuzní hoši. No oni chtěli samozdřejmně peníze hned a nechtělo se jim čekat až teička umře přirozenou smrtí, a tak naplánovali vraždu . Plán zněl tak , že Jeden připraví na práček rozdrcené sklo (aby se jen tak nepřišlo na příčinu) a Druhý ho přidá tetičce do vajíček, které si obvykle dává. Včechno šlo hladce, ale Druhyý tetičku opil ona si šla lehnout do postele a on se šel opít do hospody. Než on přišel stalo se hodně věcí --tetička měla sice pripravená vajíčka (míchaná) , ale neobvykle si poručila rybu. Hospodyňka jí rybu udělal , ale vejce nevyhodila udělala z nich ,Druhému když přišel z hospody, omeletu a on umřel....Názor:samotný příběh velice povedený , překvapivý konec myslím že i dobré obsazení herců a slušný scénář.Přízrak:Tak povídka Prízrak vypráví o vrahovi, který vraždí ženy blondýnky. Jedna žena ze stále přibývajících případů je strašně vyděsená a pořád volá zámečníka aby přijel, mezitím se pohádá s manželem, který jde do práce --to bylo nejspíše teplem ta hádka-- potom ji navštíví bývalí přítel krerého za ní pošle manžel, aby se nebála a neměla strach ona však podezřívala každého a tak se taky s tímhle pohádala a vyštvala ho pryč také podezřívala obuvního a i všechny okolo sebe TED JSTE NEVĚDĚLI KDO TO BUDE , ke konci povídky volá manžel jestli je v pořádku v tom přichází zámečník a ona mu s potěšením otevře -jde zpět k telefonu a a říká že pustila zámečníka do bytu a on začne jí říkat že ten vrah je nejspíše zámečník ona se pomalu otáčí muž jí bere sluchátko a druhou rukou jí pomalu dusí.....Názor:tak tato povídka byla jedna z nejlepší, neboť závěr byla naprosto nečekaný a role do které se vžila žena vysttrašená z vraha byla úžasná.

Americká krása (1999)

Konečně sem se dočkal a shlédnul sem Americkou krásu. Takže celý příběh je stylizován přiliž upjatě a s odezvou pro každého z nás. Byl túchylný námět, ale velice povedený.

Americký prezident (1995)

No douglas předvedl svůj klasický herecký um.Má svů vytříbený vkus a to se mi na něm líbí. K filmu -filmy z prezidenského prostředí mě baví docela dost a tenhle není vyjímkou.