50x a stále poprvé (2004)

Zajímalo by mě kam, se podělo těch 75 mil. USD kterých tento film spolykal. No ale k film. Jedná se v celku o obyčejnou komedii. Sadler hraje svůj typický průměr, ikdyž se v tomto snímku rozšoupnul, zaspíval nám píseň a ještě k tomu hrál na kytaru. Drew Barrymore, skvěle se uměla vžít do dívky bez krátkodobé paměti. Ovšem nejlepší bavič a extravagant byl Rob Schneider, ty jeho typický keci a kousky co přednádí jsou k popukání, nemám co dodat. Námět super, režie výborná, herci skvělí, scénář pokulhává ale plně ho nahrazuje Rob.

60 sekund (2000)

Nevím, ale mne se tento povedený filmeček celkem zamnlouval. Vím, že zde šlo víceméně jen o auta , ale já jsem se na ty auta zas tak moc nezaměřoval zajímala mne Angelina, Cage, Patton tyto herci se mi v tomto podání velice líbili a když se do toho zapojil detektiv Lindo který má skvělé mimické ksychty tak to bylo něco.

7 vteřin (2005)

Ano plně s vámi všemi souhlasím hloupý film až moc náhod najednou prostě překombinovaný. Je vidět že to vedl nezkušený rejža a i o to by tak nešlo , ale to prostředí Rumunsko sem tam stísněné prostory pak najednou ohromný palás ve kterém si hraji Snipes na Ramba jak to o něm řekla jeho společnice? No prostě přeplácaný a proto až nezáživný.