Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 7 bodů
Chalitd
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Interstellar
(2014)
Počátek
(2010)
T2 Trainspotting
(2017)
Marťan
(2015)
Skyfall
(2012)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Bláznivá, zatracená láska
(2011)
Pátý element
(1997)
Četník ze Saint Tropez
(1964)
Útěk do divočiny
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(10)
902 10
eye candy
Lukoboss
El_Rabbit
moiiz
Lishak
SuicideKing
Ursulka_Z
Laurihub
Lucihub
Časové pásmo bylo změněno