Svatba mezi citróny (2012)

Už mi bylo i hůř u podobných tragiromantických kýčů, a to navzdory celé řadě amatérských výkonů přicmrdujícího dánského potěru - klasiku odvedl nonšalantní Pierce Brosnan, něco bodů uhrála dychtivka Trine Dyrholm, ty však srážím za hošany - patrně už tehdy aspirant na oscarovou nominaci, co dostal echo v předstihu (grcající smajlík za sodomití scénu).

Corpus Christi (2019)

Ohledněte převleku - v souvislostech možná o chlup riskantnější než Josefína s Dafné a jinak, metodicky - malá farnost hrůz... tedy, jestli si ovečky uchovaly víru po všech lekcích, kterých se jim dostalo, kardinálský klobouk dolů! Nakonec si všichni tak nějak polepšili, i když to nebylo vždy, vlastně vůbec košer. Ovšem - podívaná s omračujícím účinkem, přestože tvrdím, že církev není holubník!

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Talentovaný pan Giemza... jinak též vše co jste nechtěli vědět o tom, jak si ted žijeme v kostce. Kde já jen ty jednotlivé fragmenty už viděla? Politika, volby... mno, ještěže se nejedná o skutečnost... dělám si prdel, je to mnohem horší.

Černý led (2007)

Toliko neštěstí na jeden finský trojúhelník... a mě mimo záběry futeří ani nezamrazilo.

Muž z Londýna (2007)

Detektivka pro velmi velmi velmi trpělivé povahy - tíživá jako sama existence, s pronikavým zvukem a omračující hospodskou performancí - samo že všechno art... aneb Bélo, dělej, dokud jsme mladý!

The Sisters Brothers (2018)

... a tak jo, za šokézně katarzní konec a usvědčující počínání Joaquina Phoenixe, že herec je od slova hrát.

Polityka (2019)

Varování! Shlédnutí vzbuzuje silnou nechuť k využití volebního práva a forma zpracování jen utvrdí laskavého voliče, ehm ... diváka, v historicky prověřené jistotě, že k vedení dezorientovaných mas těmi jedinými správnými směry vždy nejlépe poslouží pouze vytypovaní, (všeho)schopní jedinci.

Srdcová královna (2019)

Trocha empatie nikoho nezabije... nu ale také neposílí - zjevně.