ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Vzheledm k tomu, že tuto práci může dělat jen skutečný zmrd, tak mi ani jedna z postav nebyla vůbec sympatická. Bez ohledu na svůj názor na fízly se ale snažím hodnotit objektivně a jelikož jsem se chvílema nudil, tak bych právě tohle viděl jako hlavní problém filmu se zavádějícím názvem A.C.A.B. Moc jsem nepochopil jestli to má být sonda do života běžného fízla, ukázka neprofesionality těžkooděnců nebo pouze upozornění na těžký život v Itálii - zemi cikánů a povalečů, ale ve mě dojem nezanechal. Film sám se o sobě bere strašně vážně a já i pro to a hlavně za tu nudu ho trochu nakouřím dolu, většinou při 2,5 dávám 3 * 50%

AC/DC: Stiff Upper Lip Live (2001) (koncert)

Kdyby mi někdo řekl, že nesnáší AC/DC, tak bych na něj musel nahlížet s odstupem.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Komedie, při které vždycky dostanu chuť na Plzeň a olomoucký syrečky (řádně vodleželý). Praha je krásné město, zvlášť pokud máte jako průvodce komisaře Ledvinu.

Alf (1986) (seriál)

Škoda, že jediná dobrá a sympatická postava byl ALF. Nikoho z rodiny jsem moc nemusel.

Ali G Indahouse - Film (2002)

No když Ali G lízal chlebíček nebo vyhlásil ministra, že ho vykouřil koňovi, tak mě doopravdy složil. Prostě ať bude Cohen jako Ali G, Borat nebo teplej návrhář, tak bude asi pořád neuvěřitelně krutej. Nadruhou stranu na to jak extrémní humor Cohen má, tak mi to často zavánělo skoro až rodinnou komedií. A vtipy typu, že si někdo, kdo nehulí omylem uvaří a vypije čaj ze skanku a pak se strašně směje, mě taky neberou.

Americká noc (1973)

Nikdy jsem u natáčení filmu nebyl a tak jsem rád, že jsem mohl být od první do poslední klapky s Truffautem a jeho kolektivem v zákulisí. Myslíte, že existuje k Americké noci film o filmu? Ale už se na to asi nikdy nepodívám. 75%

Americký ninja 2 (1987)

Ne tak ultimátní jako jednička, ale štěně si to drží kvalitu, kterou já očekávám. Dudikoff neumí z bojových umění skutečně zhola nic a když je na scéně Jackson s perfektním afrem, tak je o zábavu také postaráno. Samozřejmě, je to takové to nadhodnocení, kvůli té nechtěnné vtipnosti, ale i tak 80%.

Andělé nejsou andělé (1994)

Co dodat, prostě to střílet a věšet bez výjimky! Jak někdo může mit s těmi frajery soucit, to nechápu...totální hnus velebnosti

Angel-A (2005)

Posledních 15 minut mi trošku zkazilo dojem. Vyždímat ze mě city se nepodařilo, ale Rie Rasmussen, kterou jsem vůbec neznal, mě fakt bere a hlavně ten její šlapkoidní zjev je luxusní. Za scénu a hlavně za ten dialog na mostě ale fakt víc nedám.