• Rodinný

13. komnata - 13. komnata Terezy Pergnerové (2006) (epizoda)

13. komnatu Terezy Pergnerový vám mohu říct sama. Nejlepší bylo, když přišla nabuzená do show Jana Saudka, kdo to viděl, jistě mi dá za pravdu. Ta ženská je blázen a bála bych se jí splodit dítě. Ta ho zapomene buďto někde v nákupním centru nebo mu uřízne ruku, u ní nevíte.

Román pro ženy (2004)

Ujde to. Jednou nebo dvakrát na to kouknout neuškodí. Nejlepší je Stašová s její angličtinou. :)

Film o filmu: Habermannův mlýn (2010) (TV film)

Není nic lepšího, než vidět film o filmu a pak jít na to do kina a vědět víc, než ostatní. V uvozovkách. Hlavně zde bylo zmíněné, že se jim vůbec nechtělo do spolupráce s Beckrem, že je to prý v Německu hodně obávaný herec a budou s ním jen problémy. A nakonec to bylo to nejlepší, co mohli udělat, prostě jeden z frajerů celého filmu.

Habermannův mlýn (2010)

Naprosto povedné. Není to film, kde by bylo zjevné, že Němci jsou ti špatní, co nám ublížili a my jsme chudáci. Je to oboustranné, jak jsme se jim potom pomstili a různé takové situace. Musím říct, že Karel Roden je opravdu jeden z nejcennějších herců, který máme. A nechápu, proč tu není uveden Ben Becker, jakožto jedna z hlavních postav.

Občan Kopas (2010) (studentský film)

Dokument o mladém chlapci, který vidí do politiky a chápe ji jako nejeden politik. Pojmy, který já v nynější době učím ve škole, on zná už od svých 4 let :)

Vítejte v KLDR! (2008)

Dokumentů o Severní Koreji není nikdy dost.