Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Na to jak mám reality show dost v oblibě tak opravdu dávám 0%... Beru když lidi cestují po světě, snaží se přežít, vymění si manželky, hledají farmáře a kdesi cosi, ale aby se banda nějakých hloupcýh lidí bavila o úplném ho... :-) Ten se snaží sbalit toho, ten zas jiného, musí se u toho předvádět, nic tam vlastně nedělají, jen si žijou v "luxusu, "ale hlavně je to trapné... tohle opravdu nepodporuji...

Hranice života (2005)

Tohle dílo mi zcela uniklo, dívám se na něj v roce 2022 a říkám si: Jo, todle patří někam to škatulky "po Requiem za sen a Trainspottingu, aha", vizuál dobový - skvělý, příběh wtf.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Také moc nechápu tak vysoké hodnocení. Není to nejhorší ale pro pobavení znám lepší seriály.

Jack a stonek fazole (2001) (TV film)

Podle hodnocení průměrný film. Ale já ho žrala. Jako malá jsem to znala skoro nazpaměť. Bylo to pro mě něco naprosto nového a odlišného. Prostě super! Když si to pouštím teď tak - Nostalgie :-)

Jízda smrti (2007)

Ta babka byla divná xD A ti "ufouni" na konci tam být nemuseli :D Ale je to prakticky otevřený konec takže Karen ještě možná běhá po světě :D

Kdyby... (1968)

Už od začátku mi to připomínalo pilotní díl mechanického pomeranče, jen jsem čekala kdy se to zvrhne ;-) Ale to bude jen tím Malcomem. Jinak si myslím hodně zdařilý film po všech stránkách.

Kirikou (1998)

Skvělá a zvláštní pohádka :-)