Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Rowan Atkinson je Bůh! Školní a Shakespearovská scénka naprosto bezkonkurenční. Já se bavil 85%

Kajínek (2010)

Mainstreamový film plný nesrovnalostí, ale i tak si myslím, že Petr Jákl ml. má ambice pro točení akčích žánrovek. 60%

Přemluv bábu (2010)

Nechápu proč je tady internetový video uvedený jako video film. No, možná že Pavlík Bémů bude pražanům rozdávat zdarma DVD k jeho OpenKrad kartě, nevim. Video Přemluv bábu ( časem na IMDB jako: Talk to Granny :) ) je krásná ukázka toho jak rozdělit společnost na dva tábory - na ty, co volí levici a pravici. Jenže jsou tu ještě takoví, kteří nevolí (poněvadž vědí, že ti jež řídí tuhle takzvanou demokratickou republiku jsou jen banda zkorumpovanejch kreténů a pseudo-mafiánů, kteří si volební hlasy stejně kupujou a ústavičně mažou lidem med kolem huby a přitom hovno na hovno.) takže to hodnotit nebudu. Pane Zelenko, až opět natočíte nějaký předvolební spot už se pod něj prosím nepodepisujte, klesáte tak v očích svých fanoušků. P.S.: Nemám rád "umělce" a tzv. "celebrity" co se serou do politiky.

Bez soucitu (2010)

Plešatej a o sto šest hláškující Travolta přijel do Francie nakopat prdel pár teroristům ( taky zakousnout něco od mekáče :D ), a vypadá sakra cool. Sekunduje mu sympaťák Jonathan Rhys Meyers, který sice nedostal takový prostor k fuckování a zabíjení jako Johny ale alespoň ho už nemám zaškatulkovanýho jako krále Jindru VIII. z Tudorovců. Bez soucitu je podle mě solidní akční jízda v béčkovým stylu. I když se prvních patnáct minut vleče a ta pravá zábava začíná až v momentě kdy se na scéně objevuje právě Travolta. Takže kupte basu piv, něco ubalte, přizvěte pár kámošů, vypněte mozek a uvidíte, že vám ta hoďka a půl vcelku rychle uteče. Pokud chcete nějaký podbný (a kvalitnější) titul, tak sáhněte po Morelově předchozím snímku 96 hodin. Ode mě čistých 70%.

Vzpoura strojů (1986)

Kdo na tomhle béčku nevyrostl težko pochopí moje hodnocení. Emilio Estevez, AC/DC, šílený trucky co chtělí doplnit šťávu, lidi uvězněný na pumpě - zkrátka kultovní záležitost. Co říct na závěr? Snad jen: "Adios, mother fucker!" 85% ale z nostalgie.