Sbohem, baby (2007)

95 minut to byl parádní film, drama se vším všudy. Obsazení také na výbornou. Ale posledních čtvrt hodiny s vyřešením situace ze strany Patricka (Casey Affleck) z toho udělalo další Hollywoodskou mravokárnou s**čku. Jestli i kniha má takhle mizerný konec, tak jsem rád, že jsem o autora nikdy nezavadil a nezavadím. Rozhodně nedoporučuji.

TRON: Legacy 3D (2010)

Hodnocení naprosto vystihl golfista, snad jen díky tomu, že jsem si ještě nenašel čas na původního Trona hodnotím o trochu lépe.

Zelený sršeň (2011)

Opět jeden z filmů, u kterého pro maximální požitek stačí zhlédnout trailer. Čekal jsem film nabitý humorem, místy příjemně proložený akcí respektive něco ve stylu Kick ass. Člověk sice vše dostane, ale v natolik omezené míře, že film zůstal daleko za mým očekáváním. 60% je na tenhle průměrný snímek až až, jen doufám, že nás nečeká nějaké pokračování.

Nezvratný osud (2000)

Námět originální, to se musí nechat. Ale od hororu bych čekal, že budu napnutý a bát se, což se nedostavilo. Některé smrti byli dost suché, jiné lepší. Nejvíc mi snad vadil závěr, vím, že od hororů se očekává, že budou mít otevřenej konec nebo skončí špatně, ale tady mi to vadilo víc než obvykle vadí. Nezbývá než říct, že je to čirej průměr a Shiningu se holt nic nevyrovná, alespoň v kategorii hororů. 60% je tak akorát.