Berlin Calling (2008)

Zlínský 55. film. festival - Kino - Paul je paaaaaan.

Trans (2013)

Líbilo se a ku*va dobrý soundtrack, mám rád psychedelic filming + music, hlava že není hlava, kde je má hlava, co je to hlava, mluvící hlava nehlava? :D Dejte si to.

Elysium (2013)

Nic neříkající zbytečnost.

Ghoul (2015)

GACinema Zlín.

Zvětšenina (1966)

Nepochopitelnost filmu mě nenaplnila ničím zvláštním, po dosledování se cítím prázdný. Snad jen za dámy, drzost, sebevědomost až arogantnost hlavního hrdiny 1 *.

Vetřelec (1979)

Velke kino Zlin. Atmosfera.

Birdman (2014)

Původně jsem chtěl dát 4*, po chvíli uležení musím dát méně, ale protože nejdou dát 3,5*, pak musím sáhnout po 3*. Bylo to super, dobrý ,ok, ale v konečném důsledku za cenu trochy krve dostát obdivu? To mě prostě trochu nasralo. Jinak ale filmek bavil, nenudil jsem se, vyhozených půl druhého sta (zloději) nelituji. (GACinema Zlín 31. 01. 2015).

Akta X (1993) (seriál)

1. serie 4* (leden 2015),

Životopisy: Steven Seagal (2009) (TV film)

No nevím, spíše než komentáře zaujatého fanouška a dalších "obdivovatelů" bych přivítal trochu kritičtější pohled a dále než abych se dozvěděl něco více o jeho životě (Japonsko, aikido atd... ok ok, ale to je tak vše) mi tento počin přišel spíše jako výčet jeho kinematografie, než jako vypovídající životopisný dokument...3*. Čekal jsem profesionálnější přístup.