Ospalá díra (2013) (seriál)

1. série - v poklídečku odreagovačka se zaujetím sledovaná. Někam směřovala, příjemné "iluminaten". 2. série - das ist eine scheisse. Tvůrcům asi na chvíli uniklo to, co v první sérii dělalo tento seriál seriálem.

Úsvit planety opic (2014)

Taaaak jednoduchý film...opravdu jak pro opičky. Možná kdybych si to dal v kině, tak by na mě zapůsobila alespoň vizuální stránka filmu. Bohužel v kině jsem na opičkách nebyl. Nezajímavé, jednoduché, tahák na prachy, v konečném výsledku prostě opičí příběh...

Země kůlů (2010)

Upíří road movie která mě bavila. Její rozvláčenost beru zde jako pozitivum, naprosto sladěné se soundtrackem, který mi lahodil.I když strach ve mně film jako horor nevyvoval, příjemně mě překvapil. Super, škoda, že není druhý díl...Jo a Nick Damici naprosté charisma.

Labyrint: Útěk (2014)

Co jsem chtěl, to jsem dostal. V poklidu "popcorňovačka". (GACinema Zlín)

Zmizelá (2014)

Pozornosti poutavé, avšak ne ve všem rozumu kloudné. 70 %. (GACinema - Zlín)

Pod zemí (2014)

Underground devil. (GACinema Zlín)

Proroctví (1979)

Shrnu to jednoduše: atmosféru film měl, pokud na scéně nebylo monstrum, atmosféru film ztrácel, pokud na scénu monstrum nastoupilo. Mělo své světlé chvilky, ale mělo i chvíle úsměvné. Možná srovnávám nesrovnatelné, ale ještě starší Čelisti, ve stejném roce Vetřelec, o tři roky později Věc..., prostě se nemůžu zbavit pocitu, že toto eko-muto-mega monstrum mělo na víc...což mě mrzí o to víc, protože příšrky mám rád.