Temný rytíř povstal (2012)

Skvělý zakončení. Vůbec mi nevadilo, že se stalo komiksovější než předchozí dva díly. Objevuje se tam také více "béčkovejch" událostí, ale pořád to má svojí atmosféru a svůj styl. a Bál jsem se, že už to nedokáže překvapit příběhem po dvojce (zvraty a tak), ale naštěstí jsem se zmýlil. Hlášky jsou super, nevím, co se zdejším expertům nelíbilo. Bane byl taky skvělý charakter stejně jako Joker. A ještě nesouhlasím s tím, že je to natahovaná nuda. Naopak jsou všechny rozhovory důležitý pro příběh a často plný odkazů na první dva filmy. Hlavně doporučuji shlédnout film v originále :-)

Tenkrát v Americe (1984)

Pro mě nejlepší film o gangstarech. Geniální příběh, úžasná atmosféra různých období Ameriky podkreslená senzační hudbou a samozřejmě skvělé herecké výkony.

Terminator Genisys (2015)

Hrozný herci (mladá generace), překombinovaný cestování časem - celej příběh je slátanina, akce natočená hůř než v o 30 let starších dílech....

The Gray Man (2022)

Nebýt akce v Praze, tak jen dvě hvězdy. Gosling se tváří furt stejně znuděně jak Willis, Chris Evans mi do té role vůbec nesedl a k tomu strašně  ohranej příběh, kdy jde kontrarozvědka po svých agentech...

Thelma a Louise (1991)

Feministickej road trip movie. Určitě většina těch, co dala pět, jsou ženský :-)

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem viděl. Vyniká hlavně perfektně napsanými charaktery a reálným zpracováním. "You come at the king, You best not miss"

Thor: Ragnarok (2017)

Klasickej Marvel - humorem i plynutím příběhu. Před 10 lety by se z toho divák posadil na pr*el, dneska ničím nezajímavej průměr.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Od dementů pro dementy. Vždycky se aspoň zasměju těm špatnejm hercům :-D

Training Day (2001)

Vůbec jsem neměl tušení, co si to jdu pustit a byl jsem velice mile překvapen. Nejdřív jsem si říkal, že to bude ničím vynikajicím film o dvou poldech, ale od půlky filmu to nabere fakt "koule":D. Hodně silný dílo a člověk má u filmu takový vztek a cítí nenávist a zároveň i pochopení k postavě Allonza Harrise i když ten vztek a nenávist potom značně převládá. A silných scén je tam víc i když musím říct, že po skvělém rozjezdu a ještě lepší polovině filmu jsem čekal silnější konec. 85%

Trojí hranice (2019)

Chvílemi nuda a příběh ničím nepřekvapí.