Sicario: Nájemný vrah (2015)

Film byl zajimavy a nenudila jsem se, i kdyz tenhle zanr moc nemusim. Co mi vadilo nejvic je postava Kate, ac dobre zahrana, cely dej neskutecne zpomalovala a trochu me i s partakem iritovali.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Cekala jsem, ze se budu vic smat podle traileru a recenzi. Napad je to zajimavy, ale urcite bych volila jine zpracovani. Nedokazala jsem si k tomu filmu a postavam vytvorit vztah.

Fair Play (2014)

Nadprumerny cesky film, nedavno jsem ho videla podruhe a asi to stacilo.

Dánská dívka (2015)

Tesila jsem se na to hodne, ale moje ocekavani to rozhodne nenaplnilo. Daleko zajimavejsi by byl pohled Gerdy. Nekolikrat jsem se pri tom pristihla, ze jsem se nudila.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Slyseli jsme o tom tak moc, ze nas to pripravilo o zvrat v prvni polovine filmu. Zpetne me to mrzi, kazdopadne je to rozhodne cesky must-see film.

Ledové království (2013)

Normalne bych nejspis dala mene hvezdicek, ale kombinace chytlavych pisnicek a vtipneho soba zapisobila...

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Z odvysilanych 10 dilu, jen tak 3 byly koukatelne. Zbytek nelogicka, nestrasidelna, lehce nechutna nuda. Gaga by radsi moc nemela mluvit. Kdyz nemluvi, jde to.

Korunní princ (2015) (TV film)

Totalne bez napadu a hrozna nuda k tomu. Dokoukala jsem to silou vule, druha pulka trosku lepsi.

Amy (2015)

Vadilo mi to, co vadilo vsem recenzentum - bulvarni zabery. Libil se mi duraz na hudebni vystoupeni i s texty, i kdyz ctvrtina z nich byla na me moc jazzova.

Interstellar (2014)

Prijemne nam i ten dlouhy film utikal, ale konec byl trochu moc. Asi si mysleli, ze to vysvetlili a uzavreli, ale nevyslo to.