Alexander Veliký (2004)

To je teda zhůvěřilost, Olivere, to si snad děláš srandu....Colin Farrell v blond paruce je opravdu jen třešnička na tomhle kočkopsím dortu.

Ally McBealová (1997) (seriál) odpad!

Banda lumpů v kvádrech celkem hlásí, ale vydržet 10minut v kuse sledovat tu zakomplexovanou anorektičku, to je UTRPENÍ!

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Dámové a pánové, ano. První série celkem přesně ukazuje to, že i ze stokrát vylouhovaného námětu jde uvařit hutnou podívanou. Lehká pachuť na patře ke konci celkem nekazí dojem z výrobku...A hudba. Pan Levine dobrý, ale Charlie Clouser je ten správný devil inside.

Americká reportérka (2016)

Jo, je to dřina a řehole, tohle nasazení psavců v Afu. Jeden by pro samej chlast a drogy prošvihnul válku. Překvapivě svěží koktejl. Dva díly pokrytectví, dva díly Talibanu a zastříknout bezmocí. Podávat ohřáté na teplotu napalmu ve futrálu od Hellfiru.

Američtí bohové - The Bone Orchard (2017) (epizoda)

Celkem chápu lehký zmatek uživatelů neznalých předlohy. Nevěšte hlavy! Tento handicap se dá lehce napravit. Takže si to můžete buď přečíst, nebo si strčit do prdele Psychorovu zlomenou expertní hůl.

Anděl Páně (2005)

Po dlouhé době dobrá česká pohádka, kterou Trojan jako moula Petronel zvedá minimálně o třídu....Ježíšku, kam běžíš?...Jdu si hrát s Jidášem:-)

Andrej Rublev (1966)

Já tomu možná nerozumím, ale za sebe bych řek, že tu nic tak extrovního nevidím. Když to srovnám třeba s tím výletem na Kokořín....

Andromeda (2000) (seriál)

Tak tohle je ořech. Gene Roddenberry si asi představoval nový Star Trek, ale výsledek je Star Drek. Je to prostě špatně a nic nefunguje jak má. A hlavní důvod je casting. Nechejme stranou Herkůla a podívejme se na zbytek osazenstva, které by jsme měli mít během 110 (sic!) dílů rádi. Převtělená Andromeda není žádnej HAL, nebo nedejsatan Matka z Nostroma, ale nějaká divná štětka. Fuj. A bude hůř. Metrosexuální uctívač Nietscheho v kroužkovém nátělníku. Paráda. Vyzobaná bloncka, bývalá šéfka galaktických zbojníků. Super. Fialová majitelka nejdelšího ohonu v galaxii. Wow. Rádobyvtipný neuromancer/mechanik. Ojoj. Poslední je emzák co má ksicht jak rozšlápnutej grep a pazoury jako sloní muž. Magog. Jestli se dokáže bez asistentky nažrat, tak přeberu velení na Andromedě. A přesto, nebo právě proto, jen s otevřenou hubou zíráte, co tahle tlupa zase vyvede.

Anna (2019)

Anna má sice třicet kilo i s nabitou berettou, nicméně v likvidaci všelijakého póvlu je výkonná jako Ilja Muromec na stereoidech. Na rovinu. Dvě až tři agentky podobných vlastností by byly koncem osmdesátek účinnější než dvacet embarg a kýbl novičoku. A já se překvapivě bavil.

Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Ráno jsem poklekl před naší domovnicí. Zapomněl jsem odcovidovat zábradlí. BLM.  Je o tři odstíny tmavší, než já. Moje drahá štuka má kliku. Opaluje se, takže ta kráva domovnice musí pokleknout. BLM...no, nebudeme blmout a k věci. Neuvěřitelná rasistická sračka všech sraček. To fakt nemáme nějakou echt epickou vyprávěnku z centrální Afriky? Napadá mě jedna taková, lidová. Umaknecht, náčelník se potřebuje zbavit celého kmene Knechtumů. Tak je v záchvatu milosrdenství, místo umístnění na jídelníček, naloží na kolem plovoucí uhuhmocmocvelkou loď. Plnou bílejch devilů. Což je super byznys. Za každého souseda vyfasuje korálek. Příště množná i zavírací nůž....Že je to nuda a legrace to bude až na moři? A koho to sere? Praotec Cikán by z vás dostal záchvat. MeToo.