Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

plakát

FIFA: Pod povrchem (2022) (seriál)

Zatímco členové jiných mafiánských rodin se chytře drží ve stínu a svoje kokainy, ákáčka a padlé děvy nikomu VEŘEJNĚ necpou, tak kartel z Fífa, to jsou jiní kofři! Je jich všude plno, kamarádí se s prezidenty, vydírají celé státy a s úsměvem nám tvrdí, že je to všechno úplná rovina, žádné šméčko. Bych blil. Takže bych těm nenažraným držkám rozhodně doporučil uspořádat MS v roce 2030 v Severní Koreji. Po MS 2026 v Rozpojených Státech to bude takové pěkné gesto. Jakože rovnováha.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020)

Na Hromnice o princeznu více. Překvapivě nedementní , nová, česká pohádka. A termín Čáryfukyně je jistě korektní i v Bradavicích.

Válečnice (2022) odpad!

Příště doporučuju ke zpracování pravdivý příběh příslušníků SS, kteří v Osvětimi založili v roce 1944 kibuc a výtěžek z hospodaření posílali na transparentní účet sloužící k financování oprav Zdi nářků.

plakát

Na západní frontě klid (2022)

Remarqueova protiválečná předloha dostala přímý zásah šrapnelem a tudíž se rozletěla na prvočinitele. Nevadí. Kreativci z Netflixu si tedy vystačili se záznamem ve čtenářském deníku Edy Wasserfalla, kde stálo: Je to vo klukovi co jde do nějaký starý války a na konci umře. Mise splněna. Efektní, špinavé a úplně sterilní.

plakát

Na západní frontě klid (1930)

Jako příprava na novou Netflix adaptaci prostě povinnost. A nejde to jinak, než přehodnotit hodnocení. Na rok vzniku, což je rok 1930, kdy mi byly tři roky, je to prostě dokonalá adaptace. Kdyby měl pan Milestone v době realizace k dispozici všechna ta zelená plátna, barvu a streamovací obry v zádech, budeme tu už navždy bučet po pokračování...což naštěstí Remarqueova předloha tak úplně neumožňuje. Furt je to tam.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Vážený Amazóne! Váš dramatický pokus jsem bohužel viděl. Nevím věru, co Vám vytknouti dříve, zda chatrný děj, mátožnost postav, či veškeré prohřešky proti zákonům dramatu, které jste stihl učiniti již během prvního jednání. A to nemluvím o tom, co by řeklo publikum Vaší svérázné představě o vzniku Prstenů Moci. Tomu, jak do Mordoru přichází Sauron a do Středozemě Demence a Diverzita. Nevím, čím jste vyučen či v jakém oboru vyškolen, ale s čistým svědomím Vám mohu doporučiti, abyste pokusů dramatických zanechal a věnoval se práci jakékoli, ale jiné.

Dvojník (2022)

Opravdu moc pěkná klonovací taškařice. Ale i těch 95 minut je dost. Ovšem jako lehce pokrácený díl Black Mirror by to bylo za plnou palbu. Civilní, uvěřitelné.

plakát

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Jojo. Takhle to dopadá, když se zrezivělý van plný hippie sraček čelně srazí s korporátní nenažraností. Greedstock 99, motherfuckers!

plakát

Abercrombie & Fitch: Vzestup a pád (2022) odpad!

Asi takhle. V dnešní době je celkem jedno, jestli chcete pracovat, nebo nosit hadry od A&F, Thor Steinar, nebo od spojených barev Zelando. Klidně noste hadry z recyklátu. Je to vaše osobní volba . Takže rozhodnutí A&F zaměstnávat jen Keny a Barbíny mě zachovává zcela chladným. Strčte si ty svoje hnusný hadry do svých nekorektních prdelí. A dokument o takové kravině by měl skončit na stejném místě.

Klan Gucci (2021)

Ridley je starý mazák. Takže si do svých filmů může dovolit ty nejlepší mluvící hlavy co jsou momentálně na trhu. I kdyby se chystal natočit telenovelu o pošahané, disfunkční famílii, která je z naprosto nepochopitelných důvodů jednou z top značek na ujetém trhu s předraženými, nevkusnými hadry a podobnou veteší. A to se jeden z rodiny tolik snažil dostat jejich výrobky tam kam patří. Na tržiště do afrických slumů. No nic, i snaha se cení. Ale pořád je to jenom ta telenovela.