Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

The Deep House (2021)

Rákosníček. Ladův Vodník. Ti, co nikdy neumřou, protože nikdy nežili (trocha HPL). Za mě parádní potápěná exkurze do zatopených oblastí...Nejsem si úplně jistej, co na to doktor Mráček, ale v konfrontaci s touhle rodinou bych si na Mráčka nevsadil ani chcíplou bělici. Všechno, čeho jste se báli v bazéně, aneb fakt se nechte zdeptat.

plakát

Království zombie (2019) (TV seriál)

Nečekaně zábavný seriál o mocenském souboji mezi šlechtickými rody Hy-Un-Dai a Dae-Woo, opepřený nějakými těmi zombivci. Za mě dobré, možná i lepší.

Zhoubné zlo (2021)

Pozor karma, boiler, spoiler! Pokud znáte adaptaci Kingovky Temná půle, budete překvapeni asi jako inspektorát práce na České poště. Takže vůbec. Ale zábavné, až legrační je to tedy dost. Integrované dvojče do každé rodiny!

Severní Marseilles (2020)

Hrozná, poměrně dost depresivní sci-fi z Marseilles. Proč sci-fi? Inu, dneska už přece každý blbec jistojistě ví, že v Evropě žádné no-go zóny nejsou.

plakát

Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem (2020)

Měl jsem tu čest vidět Shana v Praze na Džbáně. 1996. Byl zlitý jak ubrus. Překvapení! Bez Pogues. S Popes. No, tehdy to nebyla žádná hitparáda.  Ale teď je slušně řečeno v nedobré kondici. Ale takhle konzistentní přístup k jedům prokázal (a přežil) málokdo. A ta muzika! Díky chlape.

plakát

Anne Boleyn (2021) (TV seriál) odpad!

Ráno jsem poklekl před naší domovnicí. Zapomněl jsem odcovidovat zábradlí. BLM.  Je o tři odstíny tmavší, než já. Moje drahá štuka má kliku. Opaluje se, takže ta kráva domovnice musí pokleknout. BLM...no, nebudeme blmout a k věci. Neuvěřitelná rasistická sračka všech sraček. To fakt nemáme nějakou echt epickou vyprávěnku z centrální Afriky? Napadá mě jedna taková, lidová. Umaknecht, náčelník se potřebuje zbavit celého kmene Knechtumů. Tak je v záchvatu milosrdenství, místo umístnění na jídelníček, naloží na kolem plovoucí uhuhmocmocvelkou loď. Plnou bílejch devilů. Což je super byznys. Za každého souseda vyfasuje korálek. Příště množná i zavírací nůž....Že je to nuda a legrace to bude až na moři? A koho to sere? Praotec Cikán by z vás dostal záchvat. MeToo.

plakát

Ragnarök – Konec světa - Série 1 (2020) (série)

Co si budeme povídat. Je to takový lehce ekologický kříženec Twilightu a American Gods(platí pro první serii). Nicméně potenciál to rozhodně má. Divné norské typy, obři jsou Zlobři a pomalu se probouzející Thor není žádný thymolínový fešák, ale spíš regulérní norská, dyslektická lopata. Druhou sérii určitě dám.

Armáda mrtvých (2021)

No. Tak tohle je můj první, čelní střet s NCSFD. Bylo mě upozorněno, že se to stane. Je třeba uznat, že včas. Líbí se to mi? Ani kokot. Pokud neoplýváte něčím jako je Adbl...ten takový, hentý, zlý, zlý, zlý program, jste v řiti. Možná ne. Pokud si libujete v reklamách všeho druhu. Všechno je teď o moc lepšejší, barevnější a user friendly . Ale co. Asi to tak má bejt. Se ti to nelíbí? Se seber a táhni. Však jsme tu jedna big happy family motivovaná láskou k filmu!......................Teď jsem trošku ujel od jádra (mrtvého) pudla, takže k věci. Soudruh Snyder už jednou mrtvé oživil a mě se to tenkrát líbilo. Moc. Ale tenkrát to bylo něco jako remake klasiky. Dneska tu máme křížence všech Útěků z (doplň město) a Rodinných pout. Fakt to chci vidět znova? Ne. Stačilo.

Godzilla vs. Kong (2021)

Film ze Země Duté pro hlavy duté a děti vyšinuté. Ještěrky, Opice vyvinuté. Celé je to mocně hnuté....Zjevně mi z toho jeblo, což byl asi záměr.

Šarlatán (2020)

Tak se přiznám, že chcankologa pana Mikoláška jsem vůbec neznal. Ale jeho pohnuté osudy jsou tu vytrojaněné moc pěkně. Tento rok řvou Levi ve správné kleci.

Ovládací panel