nhkg

nhkg

Jiří Domes

okres Ostrava


3 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 15.3.2015
  Madan no ó to Vanadis (TV seriál) (2014)

  Armáda, ve které sloužil mladý lord Tigrevurmud Vorn, je drtivě poražena. Přesto se místo útěku Tigrevurmud pokusí zabít nepřátelského generála - dívku jménem Elen. To se mu sice nepovede, ale svou udatností ji zaujme. Je zajat a donucen sloužit po jejím boku. Při tom potkává několik různých slečen, které vždy náhodou zastihne neoblečené.

  • 15.3.2015
  High School DxD - High School DxD New (série) (2013)

  Pokračování příběhu úchylného studenta Hyodoua Iseeie, ve kterém je zpracován třetí a čtvrtý díl knižní předlohy. Prakticky se dá považovat za druhou sezónu seriálu High School DxD (2012).
  Stejně jako první série, i tato série obsahuje echi (jemnou erotiku). Při originálním vysílání v Japonsku byly na některých televizních kanálech erotické scény cenzurovány.

  • 14.2.2015
  Monogatari Series: Second Season (TV seriál) (2013)

  Tsubasa a Hitagi zjistí, že Koyomi zmizel a jen SMS zprávou požádal, ať ho nehledají. V jeho nepřítomnosti se objevují nové přízraky a je tedy na ostatních, aby situaci řešili.
  Monogatari Series Second Season je pokračovaní anime Nisemonogatari (2012). Stejně jako první díl série Bakemonogatari (2009) je vyprávění rozděleno do několika víceméně samostatných příběhů a tři díly jsou pouze souhrnem předchozích částí série.