Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

A máme tu drouhou serii. Soboj, a těch 5 minut v mlze bylo fajn. Toť asi vše. Někdo kritizuje, že chybí rekapitalace. Doporučuji googl, neofiko rekapitulace jsou snad někdy i lepší. Linka s asiatkou (jméno jsem té zbytečné postavy) už zapomněl. Je stále stejně nudná a nezapadající.  Scénáře horší než v první serii. John stále bez brnění. Absolutně ztratil punc Master Chera z herní serie.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Naprost excelentní minisérie. Srovnatelná se zahraničními produkcemi. Skvělý scénáře. Ještě lepší herecké výkony. Geniální Uhlík a doslova neuvěřitelný Vojta Kotek. Mrazivé, reálné a dojemné. Nemám co vytknout. Možná jen to, že jsem měl hroznou chuť si zapálit cigáro =) Krimi drama co si na nic nehraje. Žádné rádoby české vtípky, komediální trapné hlášky co jsou skoro u každého filmu za poslední dobu, to oceňuji. Byl to pošmak

Zlý americký sen - 3. část: Ti druzí (2024) (epizoda)

Líbí se mně realita. Agenty FBI jsem měl vždy za borce. Tady je ukazaná ta realita. Neprofesionální, agitovaná palicajtka. Co nemá přístup k databázi DNA aby porovnala vlasy? SPOILER: pak si najednou vzpomene, že když se ožrala, že byla vlastně znásilněná". tak nechlastej, když si to další den vyčítáš, to není znásilnění, to jsou výčitky svědomí... ENDSPOILER

Zlý americký sen - 2. část: Zmizelá (2024) (epizoda)

Chápu policii. Neřvala, klidná. SPOILER "sex znovu" ok, co se dá dělat, mluví jak kdyby to bylo běžný natáčení ENDSPOIILER. Ale jako snímek zajímavé

Nadace - Mýty o stvoření (2023) (epizoda) odpad!

Tak tady je typická ukázka hloupých scénaristů, co si myslí, že diváci jsou ještě hloupější. Tak rošádu musí ukázat dvakrát aby mohla být v posledním díle a měli pocit, že to všichni pochopili. Ale pak je to snůška nelogiky a kravin. Od chybějícího osoboního štítu. Po nahodou "udržbovou" lod která může odletět a nic jiného ne. Trezor co je vlastně lod, no to už bylo fakt moc. Jediný dobrý, že ta otravná Salvor snad konečně navždy...

Nadace - Dávno, ale nedaleko (2023) (epizoda)

Scénáristi neumí asi číst a knihu nepochopili. Linka mentaliků totálně mimo.Dermezel skvělá. Zajímavé rozuzlení její postavy a klonů.

Nadace - Poslední císařovna (2023) (epizoda)

Linka Dermezel a císaře pokrčuje dobře. To ostatní nekoukatelné sem přeskákal, to se nedalo. Tak je hodnocení těžké.

Nadace - Nutná smrt (2023) (epizoda)

Scénář děravý. Linka Dermezel je jediná na co jde koukat. Ale nová namyšlená císařovna to dosta kazí. Hober Mallow je takový chudáček se štěstím, které je do očí bijící. Bel Rios místo schopného generála ubrečená princezna.

Nadace - Tam, kde je hvězd jen poskrovnu (2023) (epizoda)

Jedna hvězda za vizualizaci lodě říště. Scénář je katastrofa. SPOILER jdu na kopec a tam připravená bedna s vystřelovákem do vesmíru? brždění v atmosféře jako "superman" ENDSPOILERhrozně nesympatičtí herci a nelogický děj, protkaný gender, tlusťoška vyvážeností. Mám pocit, že aby vás tento seriál bavil, musíte mít nižší iq nebo nepřemýšlet