Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Plky, plky plk...plk...plky plk...plk...kvok...kvo, kvok, plk, kvokvok...plk

Videodrom (1983)

Tele-vize! Tele-vize! Není lepší vize, než je televize! Jé! - Debbie Harry vypadá líp, když je "Blondie".

Temný rytíř (2008)

Hm, dost solidní komiksovka, to jo. Rád se na toho netopýra podívám zas a znova...když budu mít chuť na komiksovku. Jestli máte taky rádi batmana, bez obav na Rytíře mrkněte, jestli je vám batman ukradený, klidně na ten film zapomeňte. A věšet se rozhodně nemusíte, žádné zásadní dílo světové kinematografie to nikdy nebude. Jenom dost solidní komiksovka. Jo, a nejlepší byl Eric R., povoláním mafián.

Červi (1975)

Tak tohle tedy bylo za sexuální revolucí pár roků zpátky - extrémně nadržený humusácký hovnoid! = jebačka a zuřivosť =

Astronaut (2006)

Tady jsi v Americe, člověče. Tady v Americe můžeš dokázat, cokoliv chceš. Říká se tomu Americký sen.

V pasti (2005)

Ježišmarja, to se vleklo! Navíc mě ta protivná kráva srala už od doby, co poprvé otevřela hubu (a čím dál tím víc). A ten její zkurvený přístup?

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Na posraného aj hajzl spadne. A nespasí ho ani Brubaker na Marsu.

Lovci pokladů (2004) odpad!

Nudný maglajs čistě pro americké předškoláčky nebo jakékoliv idioty. V tom filmu přece vůbec nejde o honbu za nějakým pokladem nebo, nedej bože, nějaké dobrodružství, ale o vpravdě hysterické národní uvědomění.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

KRVAVISSIMO FORTE. Trochu mě to zaskočilo. Čekal jsem krev, ale tolik fakticky ne. Teda ne, že by mi to vadilo, to rozhodně ne. Sly se vysral na dobré mravy, ukázal násilí v celé své nepříjemnosti a dobře udělal. Zabíjení dětí, trhání těl, masivní průstřely, to všechno nám servíruje přímo na podnose. Žádné pokrytecké neviditelné zásahy s krvavým flekem na košili. Těžko se tomu chce věřit, ale on to dokázal. Dokázal vypreparovat samu podstatu Ramba (on zabíjet nechce, ale když už, tak se vší parádou) a hodit nám ji do klína. Byls dobrej, Johne (Slyi).