• Rodinný

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Vždy sa na tom dá dobre zasmiať ale niektoré časti sú prehnané .

Iron Man (2008)

: Dobrý film na efekty, bojové scény a miestami aj dobrý humor. Keďže si pamätám na animovaný seriál IronMan tak sa mi to páčilo o to viac. Keby tento film bol dlhší, tak je to paráda, ale aj tak ma u mna 100% za to, že patrí k najlepšim sci-fi, čo som videl, keď nie najlepší. Páči sa mi na tom filme aj to, ako si Iron Man časom vylepšuje svoje originálne brnenie a samozrejme posledná bitka ako u všetkých marvelov nemá chybu.

Gladiátor (2000)

Dobrý film s reálnym dejom, ktorý opisuje situáciu otrokov v koloseu a v ktorom závisí gladiátorov život od rozhodnutí obyčajných ľudí. Tento film ukazuje, ako sa dá dostať z najvyššej hodnosti úplne na samé dno a akí boli panovníci namyslení a krutí. Vďaka dobrému deju a dobrým bojovým scénam u mňa na 95%.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Tento film som videl prvýkrát v kine a bol som z neho hotový. Prepracované bojové scény ,efekty a takisto príšery, nad ktorými sa mi zastaví rozum, ako to niekto mohol vymyslieť. J.R.R Tolkien napísal výbornú knihu a dlhú dobu asi nikto nič lepšie nenapíše a nenafilmuje. Vymyslel si vlastný svet, ktorý odrážajú tvorcovia filmu v ich diele. Tento film sa mi páčil, aj ked som ho pozeral päťkrát, je to film ktorý sa podľa môjho názoru zapíše do filmovych dejín.