Zlaté dítě (1986)

Eddie zatial nikdy nezklamal. Je síce niekoľko jeho filmov, ktoré považujem za zaujimavejšie, ale aj ako detektív pátrajúci po stratenom chlapcovi a prekonávajúci rôzne až podivné a nebezpečné prekážky dokáže dobre zabavit. Jeho osobnosť je v každej z jeho úlohi veľmi dobre poznať a vďaka tomu si dokáže pritiahnut pozornosť svojích fanúšikov. Nie je to jeho najlepší film ale za pozretie určite stojí!!!

Pri tomto filme som opravdu nevedeľ, ako ho ohodnotiť...nakoniec som zvolil zlatú strednú cestu, nie však z dôvodu nejakého alibizmu, ale preto že asi nejlepšie vystihol môj postoj k tomuto dielu. Zato globálne - je to trápne a v podstate o ničom, ale jednotlivé scénky, ktoré skôr majú "mrbeanovský" nádych, človek sa doceľa od srdca zasmeje. A je to taký relax na vyčistenie hlavy bez akéhokoľvek premýšlania je to dobré, aj keď uznávam že na moc časté sledovanie tento film asi opravdu nie je. Hlavne od neho nesmiete čakat zázraky.

Babe - galantní prasátko (1995)

Film hlavne pre najmenších divákov. Oddychová komédia, kde hlavnú úlohu hraje prasiatko Babe. Videl som to len jeden krát, pred päťnástimi rokmi ale aj tak si po päťnástich rokov čo som to pozrel na to dobre pamatujem a dávam za *3*

Vím, kdo mě zabil (2007)

Oh my gosh, čo to malo byt? Absolútne som to nepochopil, o čo celú dobu v tomto filme ide, čo je vôbec pointou. Najviac divný film, čo som kedy videl strašné niečo až zvláštne záhadne.

Dámy nebo nedá mi? (2002)

To je opravdu bláznivá komédia pre teenagerov, chlapci prevlečený za dievčatá poznávajú ešte len, ako sa cítia dievčatá, čo nie su krásne a nachádzajú krásu v niečom inom než len krásna tvárička, ale aj tak miestami film strašne nudí a to potom stráca tempo na celom filme *škoda*hodnotil by som lepšie *2*

Let Fénixe (2004)

Začiatok tohto filmu je ceľkom zaujímavý, ale postupom času to prestáva mať dej. Neviem pochopiť, ako na nejakom odľahlom mieste v rozpálenej púšti môže niekto spojazdniť havarované lietadlo, dokonca na ňom aj bez problémov odletieť. Všetko tu do seba zapadá, hlavný hrdinovia si vedia poradiť v zložitých situáciach, nikomu sa tu nič nestane. Dej tohto filmu má ďaleko od skutočnej reality, je úplne slabý a rozhadzaný. Zase čo sa týka efektov sú na veľmi nízkej úrovni. Všetko je tu postavené na hlavu...

Vidláci (1997)

Nenáročné filmové pozeranie, u ktorého sa ceľkom zabavíte a nemusíte moc premýšlat...Fanúškovia Tima Allena a Kirstie Alley sa určite nudiť nebudú a prídu si na svoje.

Údolí panenek (1967)

Osudy štyroch žien, ktoré boly slavné, ale prepadly drogám. Chceli dosiahnút vrcholu slávy, ale nakoniec musely bojovat zo všetkých síl, aby zostali naživu.

Malí obři (1994)

Malí obri je jeden z veľa filmov na tému ako tým najneschopnejších babrákov porazí nejlepšieho súpera. Ale je jeden z najlepších. Okrem dobrého obsadenia (Rick Moranis,Ed O´Neill) má výbornu atmosféru a velice podarené vtipné scénky! Hlavní hrdinovia sú bratia O´Sheaové, Kevin je velice schopný trenér amerického fotbalového mužstva a majiteľ prosperujúceho obchodu s autamy, Danny je vceľku obyčajný opravár. Ale keď vznikne rozpor medzy bratmi kvoli dcére Dannyhér, ktorú Kevin nechce vziat do mužstva ak keď je nejlepšia hráčka v meste a zdôvodní to tím, že je dievča, vytiahne Danny ako ten nejlepší otec do boja a zostaví mužstvo z detí, ktoré Kevin odmietol, a čo sa stane s týmom, ktorý zo začiatku vypadá ako kuriozita vo svete amerického fotbalu sa dá ľahko domysliet.

Krvavé pobřeží (2009)

Dokonalý film, ktorý ma strašne prekvapil všetkým čo som k nemu cítil pred pozretím aj po ňom…Historické eposy z čínskej alebo akéjkoľvek východnej kinematografie majú jedno veľké plus, bohatú históriu z mnoho veľkými a starými legendami, ktoré na rozdiel od naších sa dajú natočit presvedčivo a reálne dokonale…Red Cliff pôsobí hned od prvích okamžikov ako nesmrtelný film o hrdinoch…John Woo vystihol všetky kamerové momenty, zábery hercov a ich zpotených tvári, krvavé striékanie, dlhé zábery na lesknúce sa zbraňe a mnoho dalšieho…Dokázal spojit všetký vojenské manévre. Red Cliff je ukážkovým filmom, v ktoróm sú dôležitý iba hrdinovia a tí ostatní sú len na oko. Súboje sú dokonalé a zrazu sa tu zjaví hrdina, ktorý porazí 50 až 80 mužov…Títo hrdinovia to je to pravé originálne, ktoré z Red Cliffu robí výnimočný akční film, ktorý v poslednej dobe nemá konkurenciu!!!