Mandy - Kult pomsty (2018)

jednoduchý príbeh, a neskutočne husté grindhouse štýlove onanovanie Nicolasa Cagea ktorý sa týmto vracia do môjho srdca. a to je po tomto zážitku značne príjemne znechutené

Predátor: Evoluce (2018)

Pobavilo a to je hlavné. Vďaka recenziám som nečakal Blade Runner 2049 kvalitu sequelu a pripravený pozrieť pičovinu a vypnúť, som na film išiel s cielom si to len užiť. Hlášky a kref, Predatore a puf puf, bum bum , šplech šplech... Nakoniec, spokojnosť aj napriek odlfáknutej poslednej scéne. Videne v IMAXe

Můj pes Killer (2013)

prečo naše slovenské filmy musia byť stále tak nudne natočené.hluchých miest až primnoho, zdĺhavé zábery, absencia hudby... doma si pozriem ale v kine by som rozžul sedadlo

Kredenc (2014) (pořad) odpad!

počiatok relácie sa ako tak dal ... možno za 2* ale to čo vidim teraz, tieto nové časti, sú absolútny hnoj.

Susedia - Kopýtko (2018) (epizoda)

susedia maju jednu výhodu. kedže zvyšok slovenskej televíznej tvorby je absolútna stoka... nemajú žiadnu obstojnú konkurenciu. Snáď len Horná Dolná sa im vyrovná.

Blade Runner 2049 (2017)

dlhé...pomalé...nudné... no maximálne popiči. majterštuk

Zmizelá (2014)

Tento víkend som si tento film pozrel druhý krát po jeho premiére keď vyšiel. Dnes dvíham svoje hodnotenie. Tentokrát, keď som už poznal fajnú zápletku, tak som sa sústredil aj na filmársky kumšt pána Finchera. A musím povedať, je to PÁN.

Život (2017)

priemer, ktorý sa nadpriemerne ubral iným svojim neštastným vyvrcholením ktoré film zachránilo a priemerom ho teda nenazvem.