Můry (2005) (amatérský film)

Má to skvělou filmovou atmosféru:) Dvojice mladých dívek, které mají navzájem "noční můry". Líbí se mi scéna s focením (která na mne působí až strašidelným dojmem) a záběry na houpající se fotky s můrami:)

Milionář z chatrče (2008)

Zajímavé prolínaní života malého kluka z Bombae a současnou populární soutěží Chcete být milionářem. Neobvyklé zpracování, a to se mi na tom líbí:-) Dobrá muzika:)

Strážci - Watchmen (2009)

Film se mi velice líbil po technické stránce. Z hlediska obsahové to bylo trochu horší. Co mě ve filmu zaujalo byly postavy, které měly určité charisma a každá postava byla zajímavá v něčem jiném. Líbila se mi dobovost filmu. Přesto, že film, dle mého názoru, neměl tolik propracovaný obsah, napínal mě jeho konec.

Ecphronia (2008) (studentský film)

Tento krátký film hororového žánru se mi velmi líbí. Naprosto úžasně vystižené horové scény. Mohu se podívat po druhý, po třetí, po čtvrtý a pokaždé se leknu, pokaždé se bojím. Povedlo se ti mě vystrašit. Na začátku se mi líbí první dlouhý záběr, pak mne zaujal záběr, kdy holčička vyskakuje ze skříně a "suveréně" si jde pro svého králíčka. Tato scéna je naprosto úžasná, co se týká maskování, efektů a celkového dojmu. Též se mi líbí přechody z hořícího ohně do jiného záběru (například příchod manželky v poledním jarním čase). Dobrý výběr herců. Holčička je k tomu jak stvořená:) Té jsem se bála ze všeho nejvíce. A k tomu ten králíček, který tomu hororu dodává vtipný, ale zároveň děsivý nádech. Prostředí, ve kterém je tento horor natočený, je velice příjemný. Celkově je to dobře natočené (kamera výborná). Ještě bych trochu vylepšila zvuk, obšas mi přišel nevyvážený. Ale jinak to má velice dobrou hudbu a zvuky ke všemu dobře pasují. Režisérovi pokládám velkou poklonu:-)

Ohleduplný vrah (2006) (amatérský film)

Dobrá němá hra. Na to, že je to zabiják, vypadá velmi šarmantně; takový sympaťák:) Je to vtipné a nápadité. Má to hezkou atmosféru.

Kočka a internet (2007) (amatérský film)

Komiksové podání na téma jak přestat se závislotí na internetu:) Má to vtip, prostě Mikoláš:-)