Líbáš jako Bůh (2009)

Tak neříkám, že jde o nějaký zázrak,ale že by si tahle komedie zasloužila odpad, no nevím. Dle mého jde o film, u kterého se dá solidně pobavit a těch 110 minut jde v pohodě vydržet. Takže kdo nečeká vyloženě umělecké dílo a chce vidět několik oblíbených českých herců pohromadě, ať jde do toho.

Loudilové (2009)

Vyloženě příjemná a oddechová komedie se sympatickou hlavní dvojicí a k tomu dost velkým množstvím osůbek ženského pohlaví. Slušné překvapení v daném žánru, které jsem si užil.

Lživý svědek (2009) (TV film)

Film je popsán jako akční, krimi a thriller, ale já bych ho nenazval jako ani jedno ze jmenovaných.Ve filmu moc akce nenajdete a pokud jde o napětí, to by jste také hledali marně. Najdete zde však chvílemi dost zmatený děj, kterému odpovídá i samotný závěr filmu. Jediné, co moje oči potěšilo, byla Claire Forlani, ale pokud jde o hereckou stránku ani ta mně nepřesvědčila. S přivřenýma očima tři hvězdy.

Maniak (2009)

Tenhle Suterénový vrah mě tedy opravdu moc nevzal. Příběh samotný špatný není, ale zpracování dost pokulhává a všechno mně to připadá dost amatérské. Asi nejvíc mě dostalo, když jedna z obětí leží na schodech ve sklepě již mrtvá a vrahoun jí zapíchne mačetou až asi za dvě vteřiny. To se fakt nepovedlo. Ale na jedno zkouknutí se to dá vydržet.

Mrtvý sníh (2009)

Vcelku jsem se bavil, ale kdyby tenhle horor nebyl říznutej komedií, bavil bych se ještě víc. V každém případě nápad s vraždícími zombie nácky nebyl špatný, i když tu už něco podobného bylo /Bunkr smrti/.

Na cestě bez návratu (2009)

Že v takovéhle parodii na akční film hraje Michael Madsen mě nepřekvapuje, že takhle klesnul ale David Carradine, to mně už dostalo. Nebrat.

Nenarození (2009)

Na rozdíl od většiny se mně tenhle duchařský horor dost líbil. Pár slušných lekaček, hudba, která filmu naprosto sedí a zvláštní ponurá atmosféra. A když k tomu přidám Odette Yustman, tak jsem se velice slušně bavil.

Nezvaná (2009)

Originál jsem neviděl a remake je pro mě bohužel pouze průměr a ani o kousek víc. Polovinu "originálního" závěru jsem pochopil přesně po 29 minutách, takže alespoň druhá polovina překvapila. Jinak se však jedná o film, ke kterému se již zcela určitě nikdy nevrátím.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nejslabší díl z celé série. Film nemá prakticky žádný děj a tvoří ho pouze přípravy a následná úmrtí na začátku přeživších osob a to všechno ve zbytečně rychlém sledu. Pro mě dost velké zklamání.

Noc v muzeu 2 (2009)

Bohužel o něco slabší než jednička a více peněz je zde spíše na škodu. Zbytečně velké množství postav, ne tak jednoduchý příběh jako v jedničce a ani tak vtipné a zábavné. Ale i přes to jsem se nenudil a jsem zvědav, zda se dočkáme i trojky.