• Rodinný
  • Romantický

Utajený šéf - USA (2010) (seriál)

V USA je alespoň mnohem větší možnost utajení, než u nás. Zároveň tam lidé oproti nám dostávají milionové odměny.

Oceán plastů (2009) (TV film)

No, tohle je opravdu "husté" asi jen dvě generace dokázaly plasty a dalšími nebezpečnými látkami za**at doslova celý svět, takže už se jedům (a menším pindíkům) při sebelepší vůli nemáme jak vyhnout... Ale to bylo v roce 2008. A jaký je stav teď??? 🙊

Utajený šéf (2018) (pořad)

Opravdu skvělý projekt! Jen když král sestoupí do podhradí, může se změnit něco smysluplného. Spatřuju zde jeden veliký háček - jen troubové budou před kamerou dělat škody. Třeba takového chytrého zlodějíčka nejenže tímto způsobem neodhalí, ale naopak třeba ještě pochválí a odmění!

Půst jako léčba (2011) (TV film)

Je jasné, že toto bude vždy jedna z nejutajovanějších zpráv, protože přináší nulové zisky a pokud se rozšíří, spousta lidí přijde o své lukrativní příjmy - a to se líbí málokomu.

Bicykly versus automobily (2015)

Film se promítal zdarma v místním kině v rámci dne mobility. Zprvu dlouhý, těžký rozjezd, ale pak se roztrhl pytel se zajimavostmi i raritami z oblasti cyklistiky i motoristiky. Děkuji za něj!

V hlubinách pod severním pólem (2010) (TV film)

Je to více o vlastní expedici, než o vlastním potápění. Ale i tak je těch nekolik záběrů z pod ledového příkrovu naprosto fenomenálních!!

Technické souvislosti (2008) (seriál)

Viděl jsem: Airbus, Troll A, Taipei, Wembley, teleskopy, opera v Sydney, G muzeum, letiště Honkong, most v oblacích, raketoplán, supertanker, formule 1, most přes Kor. záliv, Burdž al Arab,

Peníze: Špinavá tajemství (2008) (TV film)

Čekal jsem trrochu obecnější rozbor. Tento dokument ale přinesl jen popis několika špionážních afér, jenž se staly...

Přístav budoucnosti (2016) (TV film)

Z tohoto dokumentu si odnáším smíšené pocity. Na jednu stranu je úžasné, jak daleko už pokročila technika. Na stranu druhou - ale lidi potřebují práci! A taky - vůbec se mi nelíbí to obrovské množství věcí, převážející se tam a zpět......

Továrna budoucnosti (2011) (TV film)

Jojo, jde toho hodně. Ale především se musí chtít! A to je v našich zkostnatělých krajích dost problém...