Důkaz (2005)

Velmi dobré drama s výborným Hopkinsem, ale už ne tak dobrou Gwyneth Palthrow.

Dům u jezera (2006)

Solidní námět, ze kterého se podle mě dalo vytěžit víc. Sandra a Keanu se k sobě výborně hodí a bez nich bych hvězdičku ubral.

Dům voskových figurín (2005)

To zase byla jízda, tentokrát se obětí zkaženého remaku pro nový teenage horor stal Dům z voskových figurín, s trapnou Paris Hilton (nemohl jsem si odpustit zmínit ji v první větě). Zase se parta bohatých krásných lidí někam vydala a samozřějmě většina z nich musí umřít, tohle už mě fakt nebaví. Aspoň že to trochu zachraňovala Elisha svou vizáží a hlavně i hraním, narozdíl od Paris a ostatních. Za Elishu 40%

Dvojrole (1999)

Výborná Tereza Brodská ve filmu s tématem, které mi maximálně sedlo. Škoda jen toho televizně laděného zpracování, které rozhodně neodpovídá filmu na velké plátno. 65%

Fahrenheit 9/11 (2004)

Nevím, čemu všemu z tohoto dokumentu bych mohl věřit - je to dokument o Bushovi (možná až moc zaměřený proti němu) a jeho možné vině na útocích z 11. září 2001, který je podaný lehce stravitelnou vtipnou formou i pro diváky, kteří by normálně na nějaký dokument nekoukali. Mě se ale líbil, ikdyž druhá část ubrala na tempu.

Fáma (2000)

Podprůměrný trhriller, který úplně zkazil trapný konec. 50%

Faunův labyrint (2006)

Přiznám se, že o tomhle filmu jsem toho před zhlédnutím nevěděl moc a je to jenom dobře, protože jsem byl překvapen nádherným prolínáním fantasy a reálného světa. No a konec mě dostal, bravo Guillermo! 90%

Frasier (1993) (seriál)

Příjemný sitcom plný inteligentního humoru a zajímavých postav (včetně psa Eddieho:), škoda že jsem neměl zatím šanci vidět víc dílů..

Freddy versus Jason (2003)

Už podle názvu bylo jasné, že tohle nemůže být dobré, a taky že nebylo. Propojení dvou hrdinů kultovních hororů 80. let dopadlo po hororové stránce úplně chabě, a zachraňovalo to jen těch pár vtípků..

Futurama (1999) (seriál)

Na primě mu říkají "Kultovní", ale na to je myslím ještě brzo. Bohužel jsem se ještě nedokopal zhlédnout zbylé série, takže mám za sebou zhruba dvě a půl. Seriál je to opravdu vynikající, těžko se ale vyhnu srovnání se Simpsonovic rodinkou, která je přece jenom o fous lepší. Jasně, u obou kvalita vtípků na díl kolísá, ale Simsonovi si, aspoň pro mě, udržují určitý standard. Futuramě dám 90% a budu se těšit na nové díly..