Sintiroma

Cech

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.6.2017  01:57

Only good thing about this movie is Charlize Theron and Statham fighting with baby in car seat.

• 27.12.2016  22:32
    Final Weapon (2010)

Jedina dobra vec na tomto kratkometraznim snimku je Michael Woods a jeho comeback na platno.

• 27.7.2016  23:06

Is Lex Luthor a JOKER???

• 21.11.2012  01:28

Nevim nevim ale nebavi to jak predminuly dil.... Harry Potter byl zabavnejsi ..

• 1.5.2012  20:43

nechapu proc tenhle film je tak dobre ohodnoceny protoze pro me to byla jen ztrata casu. Herci jsou nesympaticti a pribeh je stupidni. Opravdu to nestoji za to.

• 26.3.2012  17:33

Kdyby to nebyl Spielberguv film tak bych aji uvazoval o 4 hvezdach ale tenhle chlapek dokaze delat lepsi filmy(nebo uz ne????????)

• 12.10.2011  21:56
    LX Forty (2009)

uz sem videl i lepsi reklamu na aerolinky nez tuhle...

• 9.10.2011  23:09

Tohle mel byt prequel pro Transformers nebo co?

• 4.10.2011  22:05

Prestoze Stephen Chow hraje vzdy to same nikdy to neomrzi a porad vas dokaze rozesmat.

• 20.9.2011  19:10

GENIALNI. Proste jeden z nejlepsich filmu vubec. Hudba perfektne zapada. Pribeh vas pohlti. Darren Aronofsky nevytvoril jen film pro divaka ale take neco pro svet. Podle me by tenhle film mel videt cely svet. Svet by byl lepsi.

• 9.9.2011  10:12
    Hra (1997)

To neni mozny aby ti chlapci z RCS vedeli vsechno co udela pred tim nez to udela. A ten skok z 30.patra je trosku prehnanej. O hvezdu dolu jen za to ze sem to tak trosku nepochopil ke koncu a to mam FINCHERA rad.

• 17.8.2011  23:30

Jedna z nejlepsichh komedii ktere jsem kdy videl....

• 18.10.2010  04:24

Uvazoval jsem o 4 hvezdickach ale to by musel byt ten konec lepsi. Opravdu souhlasim s tim ze ten half-alien half human alien je tak trochu pritrouble. Jinak neni to az tak desive jak ctvrta pokracovani byvaji. Vsichni reziseri alienu to natocily po svem a vsechny byly skvele. Tento nevyjimaje. Sigourney Weaver zde hraje nejlip ze vsech dilu podle meho.

• 4.10.2010  07:47
    Predátoři (2010)

Cekal jsem neco noveho ale nic. V dnesni sci-fi dobrodruzne kinematografii chybi napady. I kdyz to melo slibny zacatek nakonec z toho je prumerny film. Predator s Arnoldem zatim je nej ze vsech.

• 13.8.2010  07:45

Prumer......Jak uz to u filmu z produkce Jerryho Bruckheimera byva.

• 13.8.2010  06:49
    Halloween (2007)

Ze zacatku to divaka bavi ale pozdeji se z tohoto filmu stava stare klise a clovek se nudi.

• 3.8.2010  16:16
    City Island (2009)

Skvele zabavny film ve kterem vynika umeni Andyho Garciy.Doporucuji!!!

• 29.7.2010  15:08
    Počátek (2010)

Za velkou mystery se skryva primitivni myslenka.Takhle jsem ja osobne pochopil tento Nolanuv chytry film.Pravda je vsak, ze ze vsech tech uzasnych traileru a velikych slov co byli o tomhle filmu napovidany, jsem ocekaval jeste neco lepsiho a chytrejsiho.Skvela hudba od Zimmera a velmi dobre herecke vykony.

• 24.7.2010  15:36

Ze zacatku to vypada hodne zajimave ale ke konci tempo slabne a clovek ma pocit ze kazdy prece ji fastfood...tak sem to citil i ja.

• 21.7.2010  11:39
    Zátoka (2009)

Tvrda prace na tomto dokumentu se neda odejmout ale ze by me osobne tenhle dokument az tak nadchl to zase ne.A to ne, ze bych byl tyran k zviratkum ba naopak ja miluju zvirata. Avsak videl jsem mnohem zajimavejsi dokument nez byl tenhle. U me vyhrava dokument ktery prinese neco nove...tim myslim nove poznani.U tohohle jsem mel pocit ze jsem uz to nekde slysel ci videl.Na druhou stranu jsem velmi rad ze nekdo bojuje s timto zabijenim delfinu.

• 5.7.2010  08:01

Zadny z techhle pribehu me vubec neoslovil.A navic jsem cekal film jako Laska Nebeska,ktery je plny zabavnych momentu a ne film ktery vas nebavi nesmyslnymi pribehy,ktere neobsahuji ani nejmensi naznak Lasky.Priste zmenit nazev filmu!!!

• 28.6.2010  08:53

Film ktery vas prinuti myslet tak slozite ze vas z toho rozboli hlava.Jeste tyden po zkouknuti nad tim premyslim co se vlastne stalo.A stale mi neco nesedi.Bravo.

• 28.6.2010  08:51

Obycejny pribeh bez nejakeho vetsiho napeti.Nenadchne ale potesi.Stoji za zkouknuti.Meryl Streep je skvela.

• 14.5.2010  12:50

Jeden z nejdesivejsich hororu co jsem kdy videl....i mozna ten nej.

• 11.5.2010  16:57

Uzasne!!!!!Clovek se pri koukani na tento film nemuze dockat jakou smrt si pan reziser vymysli priste....Velmi zabavne.

• 27.4.2010  15:54

Tenhle dil je jeden z nejlepsich....protoze zachovava stareho ducha A je to!

• 30.3.2010  00:10

Velmi chytre a sikovne ale to me u filmu Stevena Spielberga neprekvapi.K filmu bych chtel jen dodat ze to bylo zalozeno na skutecne udalosti,tomu se mi nechce ani verit,ale mozna to je tim ze americke predelavky skutecnych udalosti jsou vzdy tak trochu doladene.Steven Spielberg z tohoto pribehu udelal chytrou a zabavnou komedii.

• 23.3.2010  21:36
    Sirotčinec (2007)

Ze zacatkku jsem v tom trosku plaval a ztracel sem se v pribehu,ale reziser to zvladl na jednicku a postupne mi vsechno zapadalo tak jak melo.Skvela podivana.

• 18.3.2010  16:35

Ocekaval jsem vetsi bombu od Tima Burtona.Vubec sem necitil tu atmosferu z jeho predeslych filmu a mnohem lepsich filmu.Vim ze tohle je pohadka ale Mrtva nevesta byla taky a atmosfera byla lepsi nez tenhle snimek.Masky se mi moc libili na druhou stranu,a taky sem cekal ze postava Johnyho Deppa bude mit vetsi charizma.

• 15.3.2010  13:02

SKvela hra s mysli.Divak nevi cemu ma verit.Tak tohle se Scorsesemu zase povedlo.Libila se mi kamera ktera dodavala filmu komiksovy nahled.Dicaprio je skvely.Aplaus ve stoje.

<< předchozí 1 2 3 4