Pomsta (1990) odpad!

Naprostý brak a humus nad humus. No možná né až zas tak tragický, ale mé celkové znechucení je tedy obrovské. Přepínám tak stanicema jestli náhodou nenajdu nějaký zajmavý film. Tenhle ten mě celkem zaujal. Vrazi, pomsta, mafie a kdo ví co ještě. Celkem super. Už sem začínal být unavený, ale čekal sem kdy Kevin Kostěj rozseká toho po kom celý film jde. A co ono se nakonec nestane? Nemůžu to tady napsat bo bych prozradil konec filmu, ale je to hnus a nuda největší, nekoukejte se na to nikdo, je to jenom ztráta času.

První rána (1996) odpad!

Dřív mě Jackie Chan celkem bavil, ale ted je pro mě synonymem pro nudu. Jakýkoliv film kde tenhle šašek hraje stojí za prd.

Pravá blondýnka (2001) odpad!

Vtipné, místy, dokonce jsem hodnotívával za dvě až za tři hvězdy, ale poslední dobou začínám být jaksi vysazený proti herečce, hrající tu pravou blondýnku. Nejsem schopný vystát její výraz obličeje, její český dabing, její hraní - je příšerná a v tomto filmu je úplně nejpříšrnější!!! (Chápu, že má kritika není moc objektivní, ale nemohl jsem si pomoct!)

Film o filmu: Pán prstenů - Návrat krále (2001) (TV film) odpad!

To, co prezentuje tento dokument jsem nikdy v LOTRovi neviděl a neuvidím, protože t tam vidět nechci. Připouštím možné souvislosti mezi realitou a fantazy, které mistr Tolkien vymyslel, ale to co ukazuje tento film je přehnané. Připomíná mi to rozbory básniček z mých hodin češtiny, a nebýt odpad nejnižší tak sáhnu ještě k nižšímu hodnocení...

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál) odpad!

Naprosto neskutečně nudný seriál, který sice nabízí skvělé dobové ztvárnění, ale to nemění nic na tom, že to je nuda. První díl jsem musel rychle přepnout, protože jsem intuitivně tušil o jaký bude brak, po shlédnutí pár záběrů z dílů dalších jsem poznal, že se má intuice nemílila. NUDA!!!

Druhá šance (1999) odpad!

Nevim, nevim. Nehledě na to co v tomhle filmu hrálo za herce a herečky je to prostě klasická romantika a mě z ní bylo zle. Ten závěr kdy ona mu to všechno říká a bé u bé toho bé dělá bé bé bé se fakt nedal překousnout přepnul jsem to a s romantickými filmy (krom PrettyWoman) jsem skončil!

Rychlý Stripes (2005) odpad!

Nesnáším veškeré filmy kde jsou nadobovány zvířata!!!

Buddy - hvězda baseballu (2002) odpad!

Na filmy kde je hlavním hrdinou mega talentovaný pes jsem asi už moc starý. Je to nuda o ničem...

Diana: Pravda o smrti (2003) (TV film) odpad!

Moje hodnocení není až tak extra objektivní. Jde o to, že dokument je natočen celkem zajmavě. Podkladů pro případ Diana je dosti. Možná bych řekl až příliš. Od začátku jsem čekal kdy se zeptaj nějakýho bezdomovce jestli náhodou Dianu neviděl. Pitvavřekla, že nebyla těhotná, její nejlepší kámošška taky tak proč to ještě mlet 30 minut dokola. Fenomen Diana je již za zenitem stejně jako vyšuměly pokemoni... Odpad je možná trochu moc přehnané, ale opravdu mě dnes ta televize ničí. Je to brak vedle braku a mě nezbývá nic jiného než koukat na hrozné televizní stanice..