Šílený Max (1979)

Když jsem byl menší přišel mi i ten první díl skvělý, ale nyní snižuji svoje hodnocení. Snad se zvýšili mé nároky nebo nevím čím to je, ale film má opravdu velmi velmi pozvolný začátek. Dá se říct, že začátek vám ani moc nepředstavuje blízkou budoucnost - ale jde o dost prázdné scény, slabé dialogy. Je to celkově velmi slabé. Konec však dává tušit tomu, že MadMax začíná být opravdu šíleným Maxem. Občas nějaké scény dělají z filmu nadprůměrný průměr, ale nikoli nadprůměr! :-) Já vím že slovíčkařím, ale tak jsem to citil, když jsem měl možnost shlédnout tento film po několika letech znovu.

Teror kanibalů (1980) odpad!

Tento film jsem viděl asi třikrát a vždy jsem s obdivem pozoroval jak špatný je. Pokud přihlédnu k tomu, že je starý, tak by snad šli odpustit jisté nedostatky, ale tento film je z filmového hlediska naprosto nedostatkový. A rádoby krvavé scény, kde by mohli biologové a anatomové polemizovat zda jde o lidské nebo jiné orgány.

Skutečné mládí (2003)

Pokud uznám, že herecké výkony, kamera, střih a samozřejmě všechny věci, které dělají filmy hodnotnými, byli v tomto filmu podprůměrné. Ale někdy líp zahraje roli ze života herec amatér, než studovaný herec. Určitě to stojí za skouknutí, už jen kuli hudbě, která stála za to!

Slunce, seno a pár facek (1989)

Podle mě nejlepší ze série Slunce, seno. Jen scéna, která je vyobrazena na plakátě, kdy Helena mícha cosi v hrnci je perfektní. Nemluvě o házení šipek na babičinu postel, nebo dialogy mezi Helenou a její maminkou.

Ať žijí duchové! (1977)

Když jsem dával 5 hvězdiček tak jsem si už takřka nepamatoval detaily filmu. Pamatoval jsem si jen, že to je film výborný. Dnes jsem ho viděl po delší době znovu a byl jsem nadšen. Od skvělých klasických herců po písničky, kterých je ve filmu dost a ani o jedné se nedá říct, že by byla špatná. Pokud někdo ještě tenhle vynikající filmeček neviděl, čemuž se mi nechce ani věřit, pak ho vřele doporučuji.

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Blbost... Někdo se marně pkoušel těžit z jakž takž úspěšných předchozích dílů, ale bohužel mu to nevyšlo. Tento film je naprosto o ničem a jestli vám během filmu občas zacukají koutky tak to nebude kuli smíchu, ale spíš kuli pláči...

Krvavé stopy (2004) odpad!

Tak tendle film stojí stoprocentně za skouknutí pokud si potřebujete třeba umýt nádobí, nebo vyluxovat. Můžete si ho k tomu pustit a občas se podívat na zkrvaveného chlapce, který se rozprskne o autobus, nebo šílenou babičku která si dělá z lidí loutky. Vlastně ani nevím co kritizovat, protože v tomhle filmu podle mě není vůbec nic. Od scény ze začátku, kdy se zakrvavený neznámý chlapec dovleče na policejní stanici (tahle scéná jakž takž) jsem jen napjatě čekal kdy už ten film zkončí. Závěrečné rozuzlení je slabé, stejně jako celý film.

Krysař (2003)

Tento film je každopádně originální, doba po kterou se točil se na něm dosti zle podepsala a kdyby si s natáčením dali trochu víc práce a natáčeli ho proto, aby stvořili dobrý film a ne proto, aby se dostali do nějaké knihy rekordů mohl z toho být film mnohem lepší. Někdo možná nazve film nudným, ale podle mě má dobrou atmosféru a doplnění hudbou Dana Landy této atmosféře jenom napomáhá. Bohužel musím přiznat, že tento film nepatří k těm na které se budete dívat opakovaně, jednou maximálně dvakrát a myslím si že více ne.