Věčný příběh (1998) odpad!

Tento megapředělávka popelky, nebo spíše její nové utvoření mě ale vůbec nepotěšilo. Z pohádky se stal přeslazený romantický film a krásu pohádky to hodilo někam do škarpy. Tento film je děsný, neupoutá pozornost diváka a dílo zkázy dokonává český dabing... :)

King Kong (2005) odpad!

Jo v celku propracovaný film. A ty efekty, třeba padající stádo dinosaurů, mezi kterými probíhají lidé. Nebo šaškující KingKong, když si s nim jeho malá hraje. Nemluvě o skvělém stvárnění zamotaných tyranosaurů do lián. Když jsem viděl v TV rozhovor s Peterem Jacksonem, a když jsem ho poslouchal, myslel jsem si, že ten film by mohl za něco stát. Ale to jsem se spletl... Film je strašný, místy nudný, a během kina jsem vážně uvažoval o tom, že bych odešel. Jo a ještě: na mnoha místech ve filmu je aatmosféra naprosto nevhodně zlehčovaná!

Jason X (2001) odpad!

To byla teda zase jednou kravina. Naprostá blbost. Někdo to tu přirovnával k Vetřelci... Jakým právem? Tenhle odpad nemá s Vetřelcem nic společného. Začátek dejme tomu... Jason uvězněn, dostane se bůh ví jak z pout, ale to by se dalo odpustit. Vyseká ochranku a pak je zmražen. Tím zkončila kvalita tohohle filmu a začala naprostá blbost. Rok 2450 nebo nevím kolik je více než překvapivý. Zachránit probodnutého člověka během pár vteřin, nebo perfektně přidělat useklou ruku během pár vteřin není problém, ale stačí zabít jednoho blbého pilota a odnese to celá vesmírná stanice a celá loď. Inteligence vojenské jednotky za 400 let se rozná inteligenci dnešního popeláře. Nemluvě o tom, že horor by měl mít nějakou atmosféru, kterou již od počátku przní naprosto nevhodné vtipy tipu: perverzní učitel, Microsoftová válka, kde se vojáci mlátili svýma končetinama a hlášky tipu: "Jedno bodnutí do žeber mě nemůže nic udělat... Au... Tohle už jo...." Uhozené leč vtipné bylo jak Jason nabodl jednoho vojáka na obří šroubovák a on se ladně stáčel dolů.. "Jak na tom je?" --- "Prošroubovaně..." :) Konec je naprostý vrhol mezi blbostma... Kdo to viděl mi musí dát za pravdu. To myslím to jak Jason vystřelen výbuchem letí za uletivším vesmírným člunem. A pak už jen parodie na let Supermana, kde místo Supermana je Jason a místo mladého děvčete je černošský voják... :))) Blbost všech blbostí a ostuda hororového žánru. A ještě jsem si vzpoměl na jednu skvělou věc: Když se v roce 2008 pokoušeli Jasona zabít zkusili: Zastřelit, elektrika, plyn a nevím co ještě, ale rozřezat na kousky nebo spálit je nenapadlo? :)))

Armáda temnot (1992) odpad!

Bože jak může mít taková blbost 77 procent? Vždyť v tomhle filmu není nic hororového ani nic komediálního. V tomto filmu není zkrátka nic proč bych měl uvažovat aspoň o jedné hvězdičce. Myslel jsem si jak napíšu dlouhé kritizující hodnocení na tento pafilm, ale nenapadá mě slov. Je to prostě blbý film.

Teror kanibalů (1980) odpad!

Tento film jsem viděl asi třikrát a vždy jsem s obdivem pozoroval jak špatný je. Pokud přihlédnu k tomu, že je starý, tak by snad šli odpustit jisté nedostatky, ale tento film je z filmového hlediska naprosto nedostatkový. A rádoby krvavé scény, kde by mohli biologové a anatomové polemizovat zda jde o lidské nebo jiné orgány.

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Blbost... Někdo se marně pkoušel těžit z jakž takž úspěšných předchozích dílů, ale bohužel mu to nevyšlo. Tento film je naprosto o ničem a jestli vám během filmu občas zacukají koutky tak to nebude kuli smíchu, ale spíš kuli pláči...

Krvavé stopy (2004) odpad!

Tak tendle film stojí stoprocentně za skouknutí pokud si potřebujete třeba umýt nádobí, nebo vyluxovat. Můžete si ho k tomu pustit a občas se podívat na zkrvaveného chlapce, který se rozprskne o autobus, nebo šílenou babičku která si dělá z lidí loutky. Vlastně ani nevím co kritizovat, protože v tomhle filmu podle mě není vůbec nic. Od scény ze začátku, kdy se zakrvavený neznámý chlapec dovleče na policejní stanici (tahle scéná jakž takž) jsem jen napjatě čekal kdy už ten film zkončí. Závěrečné rozuzlení je slabé, stejně jako celý film.

Daniel Landa (2000) (koncert)

Co mě neuvěřitelně mrzí je, že nejlepšího českého zpěváka jsem našel v Danielovi Landovi. Proč? I mě připadá, že jeho písně mají hlavu a patu, burcují lid k tomu, aby se zamyslel. Je to takový písničkář, který své písně nepobrukuje ke kytaře, ale burácí je do mikrofonu na stadionech. Když se mě někdo zeptá co poslouchám, z principu odpovídám reaggé, už mě omrzelo lidem říkat, že Landu a pak poslouchat jejich proslovy o tom, že jsem Rasista, nacicsta, Landista a proč si neoholím hlavu. Landa, když už nic jiného je dozajistasta velice zajmavou osobností, který se svojí extrémistickou pózou ve skupině Orlík vryl do podvědomí většiny jako zpěvák rasistické kapeli. Když opomenu to, že většina lidí dnes, kdekoliv je potkáte má plná ústa rasistických narážek, tak vlastně nechápu, kdo Landu soudí, když nyní o pár let později mu dává celá evropa za pravdu. Snad mu někteří zazlívají, že se ke své Orlíkovské minulosti otočil zády, jiní jako třeba já mu zazlíváme, že přespíval písničky mistra Kryla. Je to osobnost, kterou je podle mě hrozně lehké za něco odsoudit. Co však Daniel Landa nemá vytetováno na čele je, že mnoho český muzikálů, které se těšili z velkého úspěchu má ve svých titulkách napsáno jméno Daniela Landy.