Základní instinkt 2 (2006)

Zbytečně vulgární dílko, které se snaží navázat na původní Základní instinkt. Rozhovory mezi představiteli jsou někdy až neuvěřitelně hloupé a chlapi asi myslí jen koulema. Jediné plus byla Sharon Stone. Takže za Sharon 2*

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

V dětství to byla má nejoblíbenější "pohádka", kterou jsem viděl snad stokrát a znám ji nazpaměť, ale přesto se na to vždy znovu rád podívám. Zase musím vyzdvihnout skvělou hudbu, která provází všechna Vinnetouova dobrodružstí. Na příběhu vidím jediný zápor, totiž smrt hlavního představitele.

Wimbledon (2004)

Mám rád sport všeobecně, ale tenis mi nikdy zrovna moc nevoněl, ale tento film mě tak navnadil, že jsem si šel hned zahrát. Krása trávníkových anglických kurtů a romantika, to tu ještě nebylo. Taky hlavní představitelé jsou skvěle vybraní a pěkně to mezi nimi jiskří. Tomu se nedá dát nic jiného než plný počet :-)

Skála (1996)

Klobouk dolů. Naprosto promakaný akční film, těžko se hledá lepší. Nejvíc se mi líbil záporák, který vlastně ani jako záporák nepůsobí. A nutno připomenout skvělé herecké obsazení.

Agent bez minulosti (2002)

Akční filmy mám opravdu hodně rád a tento, spolu s dalšími dvěma pokračováními, považuji za jeden z nejlepších za posledních několik let. Velice zajímavě natočeno, ale filmu to dodává tu potřebnou jiskru. Co se týče obsazení, tak Matt Damon se tímto filmem u mě dostal mezi nejoblíbenější herce a Franka Potente byla krásnou ozdobou filmu.