Trestná lavice (2005)

Je to prostě o sportu a dřině. Přidejte humor a vězeňské prostředí a jsem naprosto spokojen.

Californication (2007) (seriál)

Pohoda klídek tabáček...bum na držku....žehlení u manželky a dcery. Je to to samé ale mooc mě to baví. Má to vtip a spád.

Dexter (2006) (seriál)

Tohle mi neodmyslitelně přirostlo k srdci. Nikdy jsem nezažil tolik emocí a napětí při sledování něčeho. Vrahnoun a psychouš ktérého musíte mít rádi!

Králova řeč (2010)

Ale ale Britové to rozjeli ve velkém stylu. Firth a Rush na mě působili tak přirozeným dojmem, že bych hned věděl koho ocenit Oscarem za hlavní a vedlejší roli. Doktorovi metody byly opravdu luxusní :-D. Byl to krásný příběh o králi koktovi, ke ktérému jsem cítil víc než ostatní.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Film o ničem jiném než o nadupané akci bez přestávky. Byl to takový sprint Bolta na 90min.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Nevím jestli to bylo tím dabingem nebo nesmyslnosti filmu ale měl jsem co dělat abych to vůbec viděl do konce. Po solidním prvním dílu jsem teda takovou traparnu nečekal.

Sherlock (2010) (seriál)

Tak to je něco. Po celou dobu sledování jsem stěží stačil vydechnout. Autoři si opravdu vyhráli a tak nám nabídli nevídané obrázky. Sherlockovi myšlenky promítané na obrazovku jsem si opravdu užíval. Postavy jsou tak skvěle napsané, že od prvního dílu je vlastně znáte celé. Sherlock mezi G. Housem, Sheldonem a dalšími sociopaty vyčnívá jak hora. Těším se na další sérii. Ale pořád si nemůžu zvyknou, že ten borec Watson je vlastně ten stydlivý klučina jenž má neobvyklou práci :-D(Láska nebeská)

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Tak na tohle jsem čekal! Mafiánskou tématiku prostě žeru. Všech 12 dílů viděno během jediného dne je tomu důkazem. Seriál se skvěle napsaným scénářem v nádherném prostředí s výbornými herci. Vše to sedí jak prdel na míse.

Počátek (2010)

Viděl snad někdo víc ambicioznější film? Po slhédnutí v kině jsem nevěděl co říct a zmohl jsem se jen na neandrtálské "woooow"a po dalších X promítání to samé. Prostě Nolan se zaslouženě zapsal mezi nejlepší tvůrce historie.

Amadeus (1984)

Další skvostní dílo od pana Formana. Perfektní film což podtrhují herecké výkony všech postav. Vážnou hudbu jsem nikdy neposlouchal ale po celou dobu jsem si přál at hraje stále dokola a mohl se sní rozplívat.