Ozark - Sangre Sobre Todo (2022) (epizoda)

Ano, pri pozornejšom sledovaní tam nájdete plno drobných nelogickostí, ale aj tak 4. séria ponúka to najlepšie z tohto seriálu. Darlene s brokovnicou už síce snáď nikoho neprekvapí, ale Wendy odtrhnutá z reťaze už áno a nikdy pri nej neviete kam až je ochotná zájsť. Všetko je naozaj skvelo rozohraté a ja musím ísť hneď teraz pozrieť koľko má trvať tá prestávka medzi prvou a druhou polovicou tejto poslednej série.

Ozark - Ellie (2022) (epizoda)

Skvelé, v tejto časti bolo plno naozaj skvelých scén a dialogov, ktorých vymenovanie by zabralo pekných pár riadkov, súhlasím s tým, že zatiaľ najlepšia časť tejto série a snáď to bude ešte lepšie. Wendy je démon.

Euforie - Velký a malý tyran (2022) (epizoda)

Zendaya tu bola fakt vo všetkých svojích podobách absolútne rozkošná. Daľšia skvelá časť, nemám opäť veľmi čo vytknúť, baví ma každá jedna linka /aj keď najmenej asi práve tá Zendayina/ a úvod bol absolútne perfektný so skvele vybratou hudbou, teplejšie to snáď už byť nemohlo :) A rozhovor na ženských záchodoch bol snáď ešte viac epický.

Po životě - Série 3 (2022) (série)

Za mňa asi najlepšia séria, aj keď neprináša v podstate nič nové, trochu melancholie, trochu kvalitného, drsného humoru, trochu smútku a trochu toho pohladenia na duši. A posledná časť je jedna z najsilenších vecí, aké som kedy videl. Dúfam, že to bude pokračovať, aj keď obávam sa, že nie.

Po životě - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

Absolútna nádhera, posledná časť tohto nenápadného klenotu je jedna z najsilnejších a najkrajších vecí, aké som kedy videl.

Euforie - Mimo dosah (2022) (epizoda)

Za mňa opäť skvelé. A ani vemená Sydney Sweeney mi vôbec nevadia.

Po životě - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Ďalšia skvelá, mierne optimistická epizoda, Brian dáva úplne najväčšie hlášky.

Po životě - Epizoda 3 (2022) (epizoda)

Tretia séria je zatiaľ fakt super, trochu menej sebaľutovania a trochu viac humoru, pri niektorých scénach a dialogoch fakt vybuchujem smiechom.

Euforie - Snažím se dostat do nebe, než zavřou bránu (2022) (epizoda)

No konečne! Solídny, drsný štart a potom to už je klasická jazda. Ako taký menší problém vidím to, že hlavní hrdinovia postupom času začínajú vyzerať, že už dávno nie su "teen". Ale chýbala mi táto partička bláznov.

Čas (2021) (seriál)

Solídne natočená dráma, ktorá ide prevažne v pomalšom tempe ako jej bratia hlavne z USA, perfektný Sean Bean a aj zvyšok osadenstva hrá neuveriteľne presvedčivo, kľudne by som privítal vicac častí. Z podobného prostredia ma ale viac zaujal https://www.csfd.sk/film/343181-the-night-of/recenzie/