Zlý americký sen (2024) (seriál)

Celkom slabota, ten prípad vo svojej podstate ani nebol až tak zaujímavý, celé to bolo dosť natiahnuté, nie moc záživné...dopozeral som to len z nutnosti, lebo som očakával väčšiu absurdnosť. No tak Netflix...viete to aj lepšie, veď tieto veci vám išli...

Fetiše... - Fetiše republiky (2023) (série)

Dokuséria, na ktorú som sa celkom dlho tešil, ale nakoniec som bol sklamaný. Nebolo to vôbec zábavné, očakávaná nostalgia sa ani omylom nedostavila a celé sa to dalo spraviť omnoho lepšie.

Zlatá devadesátá (2023) (seriál)

Bohužiaľ, je už rok 2023 a toto už dnes úplne nefunguje, ale zas nie je to taká tragédia, ako oddychovka prečo nie...3 ale dávam iba z nostalgie k pôvodnému seriálu.

Bílý lotos - Arrivederci (2022) (epizoda)

Krásna hra s divákmi :) Absolútny masterpiece, záver na jachte by závidel aj Tarantino.

Bílý lotos - Ciao (2022) (epizoda)

Síce som o tom nevedel, ale už mi to chýbalo... :)

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

Druhá séria pretvárky, pokrytectva, falše, naivity, snobstva /snobstva vo výrazne menšej miere ako v jedničke/...tentokrát na krásnej Sicílii. Tvorcovia opäť kopú na všetky strany a újde sa každému, postavy sú v druhej sérií ešte viac zaujímavejšie a na rozdiel od jednotky, tu si určite aj niektoré obľúbite. Fascinujúce je ako budete s pribúdajúcimi časťami meniť názory na nich a vo svojej podstate vám možno bude ku koncu najsympatickejšia postava, ktorú ste na začiatku neznášali a naopak. Hudba, kamera, atmosféra, dialogy, všetko stále na veľmi vysokej úrovni, akurát humoru je tu naozaj minimum. White Lotus mi pomaly, ale isto, klope na mojú seriálovú top 10.

Bullet Train (2022)

Celý čas som mal pocit, že toto napísali a natočili sfetovaní a ožratí Tarantino a Ritchiem o piatej ráno po trojdňovej párty plnej orgií. Megaštýlová a megavtipná ultrajazda, presne také niečo som teraz potreboval ako soľ! Zatiaľ u mňa film roku a Brad Pitt ide stále bomby.

Elvis (2022)

Naozaj skvelá, svieža, rozkošne farebná a epilepticky zostrihaná rozprávočka prezentovaná ako jeden dlhý, takmer trojhodinový videoklip doložený občas nejakými dialogmi, aby sme si trochu vydýchli. A jeden démonický, vypasený Tom Hanks, u ktorého už Elvis kedysi dávno pradávno aj chvíľu pobýval, v Alabame ofc...Mať to tak o 20 minút kratšie, tak je to na plný počet bez zaváhania.

Euforie - Bez hnutí jako kolibřík (2022) (epizoda)

Pravdepodobne zatiaľ úplne najlepšia epizoda, emočná nálož od začiatku do konca a absolútne brutálne, autentické herecké výkony, klobúk dole pred Zendayou, idem si dať to dievča kučeravé do svojej topky herečiek.

Euforie - Celý život mé srdce toužilo po tom, co neumím pojmenovat (2022) (epizoda)

Všetky predchádzajúce časti druhej série som vymaxoval, tu musím dať bohužiaľ subjektívne 2, asi najnudnejšia časť Euphorie, ja osobne ku šťastiu vôbec nepotrebujem, aby sa dej nejako veľmi hýbal dopredu, ale musí mi to byť nahradené skvelými a vtipnými dialogmi, tu som dostal prevažne umrnčané, nič nehovoriace kecy o ničom.  A dosť ma mrzí, že dej okolo Ruth a tej starej dealerky absolútne vyšumel do prázdna, vôbec nechápem čo to malo vlastne znamenať. Vidíme sa teda pri tretej sérii.