Jak se stát tyranem - Chopte se moci (2021) (epizoda)

Zaujímavým štýlom/v podstate ako "návod"/ robený dokument od Netflixu striedajúci dobové zábery s animovanými, výborne komentuje Peter Dinklage aka Tyrion Lannister a začíname samozrejme diktátorom a tyranom najznámejším a pravdepodobne najväčším.  Polhodinka je absolútne ideálna a dostačujúca pre takýto formát.

Úžasná paní Maiselová - Hands! (2019) (epizoda)

Ja si fakt nemôžem pomôcť, ale mňa tá tretia séria až tak nebaví, na Vegas som sa veľmi tešil, ale som skôr sklamaný, ale dej ako taký a svokrovci ma celkom bavia, subjektívne teda opäť za 3.

Úžasná paní Maiselová - Strike Up the Band (2019) (epizoda)

Tradične slušný rozjazd, ako už býva pri tomto seriáli zvykom. Veľmi sa mi páči s akou ľahkosťou vedia tvorcovia zabrnúť aj do vážnejších tém, ale len do tej miery, aby to nebolo otravné. A Abe a Bruce sú stále jednoznačne najlepšie postavy.

Úžasná paní Maiselová - Série 2 (2018) (série)

Seriál si drží stále špičkovú kvalitu a atmosféru, hlavne prázdniny v Catfish boli absolútne brilantné, ku koncu seriál dosť zvážnie a humor takmer úplne vymizne, ale tak o tom je tento seriál, nie je to o tom, že vybuchujete smiechom, skôr sa len tak sem-tam usmievate. Stále som rád, že som tento, u nás v podstate neznámy, klenot objavil.

Úžasná paní Maiselová - Jen já (2018) (epizoda)

Humor sa síce stále nevrátil, ale inak špičkové ukončenie druhej série obsahujúce niekoľko brilantných dialogov a scén. Som fakt rád, že som tento klenot objavil.

Úžasná paní Maiselová - Někdy (2018) (epizoda)

Celkom zábavný road trip našej ústrednej dvojky, ale opäť príliš veľa nevtipného stand-upu. Naozaj príliš veľa a naozaj príliš nevtipného. Za Strokes na konci ale dám aspoň 3.

Úžasná paní Maiselová - Rodinná večeře (2018) (epizoda)

Som rád, že tvorcovia /dúfam/ pochopili, že v každej epizode nemusí byť nutne stand-up, hlavne ak je taký umelý a nevtipný ako...skoro každý v tomto seriáli. Ale inak poslabšia epizoda, kde je trochu viac prvoplánového sitcomovského humoru, ktorý takto kvalitnému seriálu veľmi nesedí.