Gauneři (1992)

Po zhlédnutí Pulp Fiction, jsem měl nového koně v TOP 5 mých oblibených filmech. Potom na řadu přišli Gauneři a po jejich zhlédnutí, jsem začal porovnávat (asi už i v průběhu) a vyšlo mi, že Tarantino je bůh prostě : )

Hrdinové (2006) (seriál)

Po prvním dílu nepřišla na mě potřeba se dívat dál. Přesto natočeno to je pěkně.

Amorův úlet (2006)

Hodně slabý. Nemastný, neslaný. Nuda to sice není, přesto jsem se málo smál. Nenaročná jednohubka.

Hanebný pancharti (2009)

Takové velké filmové deja vu . Pořád jsem si říkal, že ty záběry jsem někde viděl, hudbu slyšel. Rukopis toho filmovehé maniaka je na každém záběru znát a pro milovníky jeho tvorby ( mezi ně patřím i já) to je filmový nářez, na který určitě nezapomenu. Herecké výkony počínaje méně známými herci a konče Bradem Pittem ( těšil jsem se na každou další scénu sním a to doslova! ) fantastické.

Labyrint lží (2008)

Zajimavá špionážní akce neakce, které přeci jenom k dokonalosti chybí hodně.

Rychlí a zběsilí (2009)

Filmy typu Rychle a zběsile, se hlavně točí podle mě pro fanoušky aut, co jsou ochotní dát 130 za lístek v kině aby viděli tu "show" s auty klidně i 90 minut v kuse. Ovšem tento snímek odsunul auta a závody na druhou kolej a snaží se o příběh a drama. Moc se to nedaří. Nejlepší scénu, jsme mohli vidět v traileru tak to jest docela zběsilí průser: )

Základní instinkt 2 (2006)

Snaha napodobit první díl je sice pěkná, přesto hovno z toho:- ) . Přirovnal bych to k japonské kamikadze. Tohle ani nemohlo dopadnout dobře. Nicméně "Šerona" je pořád sexy tak tak *** aby mi nevynadala , kdybych jí potkal:- )

Max Payne (2008)

Vizuální stránka je super toť vše. Připadá mi jako kdyby pan režisér veděl o Max Paynovy tolik asi jako Katerina "Žák" o biomase.

Muž na Měsíci (1999)

118 minut tohoto filmu uběhne tak rychle, že si řeknete to už je konec?

21 gramů (2003)

Ono to puzzle ze začátku nedává moc smysl, ale s každým dalším dílkem to je čím dál tím víc složitelné. Herecké výkony jsou vynikající, přesto jsem měl pocit, že na maximální ohodnocení to není.