Prometheus (2012)

Ale jó, to bylo spousta negativiních ohlasů jak je to žumpa apod. No od filmu jsem nic nečekal a dostal jsem pěkný zážitek, herecké obsazení dobré, je pravda že i když film má přes 2 hodky tak mě nějak děj pokulhával. Bylo pár lidí co kňůčelo, že se tam nic nevysvětlilo, já nevím zda jsem viděl nějakej jinej film ale více méně odpovědi jsem dostal, třeba že né přímo řečené ale dostal. Vizuélně film taky nezklamal. Mohlo tam být více alienků ale zde máme mýt prequel a tedy dříve či později se k nim dopracujeme :) viz prometheus 2 ... sice dlouhá doba ale neva. Za mě 80%

Tohle je válka! (2012)

Ale jo, podle hodnocení jsem čekal nějakou hovadinku a vona to bylá parádní odreagovačka. Přijemné herecké obsazení, tento film nezklame, ani nijak neohromí taková scénáristická klasika. Dva chlapi, ženská, triky jeden na druhého a konec, zvolení si jednoho a když zapřemýšlíte kterého hned na začátku máte jasno(no za půlkou určo) + nakopání jedné badass. Narozdíl od naposledy viděného Jumpstreet 21, kdy i toto má horší hodnocení. Což je wtf?

Deadman Wonderland: Akai Knife cukai (2011)

Nevím kdo co čeká od OVA nebo ve zdejším případě ODA(defakto to samé :-D )?? Toto je celkem dobré rozšíření reálií z původního anime, kdo čeká uzavření konce je naivní blázen. V 25 min. se to určitě nestatne, tedy zbývá jen nějakej ten prequel jako zde nebo dějová odbočka či pohled na děj, který v anime nebyl ukázán. Zde tedy u ,,vrány,, je zajímavé spatřit, že i on jednou byl citlivý člověk.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Tak to snad asi ani ne? 28 percent? za mě 4 :-) samozřejmě jedu ze vzpomínek z raného když jsem byl mlaďoch. Samozřejmě teď by to asi nebylo vono a votom to je! toto není pro 15 let a více, tohle je opravdu jen pro děti. Pro mě legenda.

Král Šamanů (2001) (seriál)

Nechápu některé komentáře, kdo znám anime a je sním obeznámen více než Jetix a Animax nemůže nechápat. Je to klasické fajto anime, pro mě určitě lepší než naruto a bleach:)to jsou strašné provařeniny ale i u nich bych to vopálil tak na 3 za snahu. U shamank king je celkem pěkně provedený svět, stále se něco děje. Je to delší doba co jsem anime viděl ale vzpomínky na něj jsou pěkné.

Kniha přežití (2010)

Tak, od filmu jsem nic nečekal. Slyšel jsem jen negativní hodnocení. Po shlédnutí musím říci, že to nebyla ztráta času. Vizuálně zajímavé, Denzel je frajér jako vždy. Děj nikterak propracovaný ale jak sem řekl, kdo od tohoto nic nečeká, film pobaví. Dám 4 hvězdy ale slabší.

Náhradníci (2009)

U takových to filmů většinou vypínám a jen sleduji. Musím říci, že při sledování jsem se bavil. Je pravda, že poté co film skončil napadá člověka spousta věcí co mohly být ve filmu více rozvedeny. Film měl skvělý námět avšak nešel nikterak do hloubky, což je asi škoda. Na druhou stranu je to po delší době dobré sci-fi se suprovým B.Willisem. Díky němu je u mě tento film o třídu výše a dávám 4 hvězdy(bez něj 3) Jediné co mi nesedělo byl konec alá ,, Já, Robot + Minority Report ,, Což tu již bylo také zmíněno.

HK Hentai Kamen Abnormal Crisis (2016)

Oproti jednicce hodne slabsi,snazici se asi o jakousi hloubku(ovsem ve svebitne podobe),kazdopadne stale potrhle. Cekal jsem vice. Pokud nekdo zna japonske filmy a zejmena podle mangy,vi ze jsou proste pritazene za vlasy a dost ujete. Proto nechapu hodnoceni: odpad. Za me slabsi 3*

Si jou ťi č' sun wu kchung san ta paj ku ťing (2016)

Tak zaprve 2ka to je jelikoz navazuje na jednicku kdy zustal sun zatrest uveznen pod horou 5 prvku,takze s timto problem neni. Dej je zcela normalni po radeni v nebi prichazi ta nejpodstatnejsi cast pribehu cesty na zapad a to je putovani s tripitakou,cunikem a pisecnym mnichem + sun of course;) na jejich ceste chce vetsinou mnicha nekdo pozrit. Stejne jako zde v podani bile pani, takze nevidim zde nic nesmyslneho. Druhym dechem vsak dodavam ze tentokrate jsem byl spokojen tak na pul. Necitil sem ten feeling, sun nebyl tak skotacivy. Cekal sem vice ukazek jeho powa. Slouceni druziny bylo hoodne rychle ale chapu. Dej byl zbytecne natahovanej tohle bych videl spise tak jako samostatny dil serialu. Fandove budou jiste spokojeni. Oproti jednicce, ktera je jiz min z duvodu toho ze se zameruje jen na suna slabe. Obsazeni taktez. Doufam ze nejsem sam ale zatim nikdo neprekonal herce suna z puvodniho serialu :)

Amazing Spider-Man (2012)

Takže porovnání se bohužel nikdo nevyhne. žádnému z předchozích filmů se rovnat nemůže, herci jsou pro mě nesympatičtí :-( Příběh takovej nijakej, sice tu máme přes 2 hod. materiálu ale nevím, nějak např. osahání schopností apod. okleštěno. Hlavní padouch ujde, na Normana to však nemá. Dokonce trochu upravený děj oproti spider - předloze, vypuštění nějakých věcí + vložení nových = hned všem vybleju, že jsem spidy :D a náznak nějaké zápletky ohledně Petrových rodičů ?? Film není špatný, pobaví, takže 3 hvězdy zaslouží.