Hurá do džungle! (2003) (seriál)

Asi nejvíc mě pobavila žirafa :D Jinak celkem milé příběhy, občas s celkem vtipným a chytrým ponaučením :-)

Divoška (2008)

Klasický průřez romantickou komedií, kdy se mladá rozmazlená holka dostane do správného prostředí a od základu se změní v hodnou správnou holku s pevnými zásadami a správným chováním.

Těžce zamilován (2001)

První myšlenka filmu byla dobrá. Hodně jsem se u první hodiny filmu bavila, bohužel druhá polovina prvotní myšlenku filmu shodila a nepřišla mi až tak zábavná jako první. Ze 4* jsem tedy byla nucena udělit jen 3*.

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Nějak nechápu to označení filmu ... fantasy? Tak pokud to vezmeme čistě logicky tak každý romantický film je fantasy.. že :-) Pohodová komedie u které jsme se od srdce zasmála a potěší každé srdce romantika, mé rozhodně tento film potěšil.

Domácí mazlíček (2008)

Ne, ne, ne, znova vidět rozhodně ne... prostě mi to nepřišlo ani trošku vtipné...

Hannah Montana (2009)

Jak jsem se dočetla v komentáři Nathalie "♀+ ♂+ ♥+ ♫ = $". Jasná rovnice. Zas tak strašné abych tomu dala odpad! to nebylo... jako podklad k pletení náramku a jiným činnostem se to dá ;)

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Už dlouho jsem se u něčeho tak nesmála, opravdu velmi komické situace. S klidným srdcem můžu doporučit milovníkům komedií :-)

Srdcová sedma (1998)

Byla jsem opravdu zvědavá jak "tohle" může dopadnout.. a konec? Celkem (ne)čekaný, to ale každý musí posoudit sám :-)

Nezapomeň na mě (2010)

Tak od filmu jsem čekala snad všechno, tedy skoro všechno, ten konec mě opravdu překvapil...