Hříšnice - Cora (2017) (série)

NETFLIX - Uff...až po skončení osmého dílu jsem si pořádně vydechl. Bylo to super, vtahující, zajímavé, se sociálním a psychologickým podtextem. Jessica v hlavní roli naprosto skvělá, stejně tak Bill Pullman. Vidím to na druhou sérii, protože sledovat Billa Pullmana je fakt radost. 90% (with J.)

Ostré předměty (2018) (seriál)

HBO GO - Seriály sleduji spíše svátečně. Když už se ale do nějakého dám, tak ho vždy dokoukám. Buď si o tom nejdřív něco načtu nebo mám na ty kvalitní prostě čuch. No a Ostré předměty nejsou výjimkou. Dostalo mě. Hltal jsem každý díl, výborně budovaná atmosféra, perfektně hrající Amy Adams, ale i Eliza Scanlen v roli sestry mrchy a k tomu neotřelé téma. Prostě výborný seriál, který stojí za to vidět. Posledních 5 minut závěrečného dílu Vám nejspíš nedá jen tak spát. Minimálně vás donutí přemýšlet. 90% (with J.)

Gentlemani (2019)

KINO BENEŠOV - Špica! 90%

Škola rocku (2003)

DVD - Po mnoha letech jsem se diky starému DVD vrátil k této hudební komedii, která mě tak trochu provázela na SŠ. A bylo to fajn zavzpomínání. Jack Black tu byl fakt živel, jeho podání zaprisahleho rockera bylo skvělé, byť někdy už to hraničilo s přehráváním. Nicméně hudební složka byla famózní. Stejně tak všichni děti hrály skvěle. U závěrečného songu pracovaly emoce na plné obrátky. No a jelikož se u toho i můj malý kluk dobře bavil (manželka už tolik ne :)) nevidím důvod proč nedat štědré hodnocení. 90% (with J+A)

Shrek 2 (2004)

DVD - 100% (with J+A)

Bez vědomí (2019) (seriál)

HBO GO - Skvělé! Tleskam! 90% (with J.)

Příšerky s.r.o. (2001)

HBO GO - Za mě jeden z mých nejoblíbenějších animáčů. Skvělé provedení, nápad, humor i smutné momenty. Zábava pro celou rodinu. 90% (with J+A)

Sněžný kluk (2019)

KINO BENEŠOV - S naprostým klidem doporučuji malým i velkým. Z mého pohledu je to jeden z TOP animáčů za poslední léta, alespoň mě hodně oslovil. Zejména svým příjemným humorem, dobrodružstvím, nápadem, spádem, smutnými momenty, soundtrackem, ... Zkrátka 5* je na světě. Ideální zábava pro celou rodinu a vyrazit na to do kina, je skvělé rozhodnutí. 90% (with A.)

Vynálezkyně: Z kapky krve (2019)

HBO GO - Ani jsem nedutal. Celý příběh je tak neuvěřitelný a neskutečný. Jak mohla Elizabeth oklamat tolik lidí a investorů? V závěru dostáváme odpověď, jak to celé dokázala. Jako dokument téměř strhující. 90%