Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (1 639)

plakát

Tokyo Vice (2022) (seriál)

HBO MAX - 80%

Bábovky (2020)

NETFLIX - 75% (J)

Večírek (2021)

Bizár jako prase, ale celkem dobrý. Čekal jsem to mnohem horší, současných 35% odrazovalo. Nedá se říct, že by byl Suchánek úplně mimo. Jeho humor je dost specifický, a kdo ho nikdy nemusel, tak mu na chuť teď tuplem nepřijde. Já jsem se osobně dobře bavil, byť některé humory byly dost přestřelené a za hranou. 65%

plakát

Mrs. America (2020) (seriál)

HBO GO - Pro mě velmi originální téma. Přiznám se, že povědomí o nějakém dodatku o rovnosti pohlaví jsem měl až do teď nulové. Seriál byl velmi dobře zpracovaný, herecky bezchybné a díky českému dabingu jsem se v tom neztratil. Obávám se, že při čtení titulků by to bylo dosti náročné. Cate a Rose zahrály své figury na výbornou. Nemám vlastně žádné výhrady. 90% (J)

Jedním dechem (2021)

HBO GO - Velmi dobře zpracovaný dokument, který vám objasní vznik pandemie, se kterou celý svět už 2 roky bojuje. Některé záběry a vyjádření jsou mrazivé. Nechť si každý udělá názor sám. Já mám ze sdělení tohoto dokumentu znepokojující pocity. 80%

Čtyři k večeři (2022)

NETFLIX - Je fajn, že má Netflix slušnou nabídku italských filmů. Protože zejména italské komedie jsou často dobré, svižné a zvednou člověku náladu. Čtyři k večeři nebyly výjimkou. Pravda, divák musí dávat pozor, aby se neztratil ve variantách příběhů, ale ve finále mu bude vše jasné. Pobavilo a potěšilo, takže spokojenost. 77% (J)

plakát

Tiché místo: Část II (2020)

HBO GO - Kvalitně zpracované. Atraktivně natočené, napinavé, skvělé ozvučené. Nemám výhrad, snad jen, že to mohlo být delší, protože to prostě bavilo. 80%