3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Donutil je můj oblíbený herec. A i když jsou některé z těchto povídek slabší, na celkovém dojmu z toho cyklu to neubírá. Od té doby, co jsem viděl Sluhu dvou pánů se na tenhle cyklus musím dívat a sledovat, jestli svůj výkon někdy překoná!

300: Vzestup říše (2014)

Bitva u Thermopyl se mi ani trochu nelíbila a nedokoukal jsem jí - a to hlavně kvůli tomu vizuálu, kterej mi prostě přišel moc. Vzestup říše jsem dokoukal, a pravděpodobně jen z několika málo důvodů. Prvním byla psychopatická Eva Green. Ta ženská má prostě šťávu a role šílený coury jí neskutečně sedí. Druhým důvodem je další ženská, která se však paradoxně na plátně objevuje minimálně - Lena Headey. A u ní je to podobný jako u Evy Green, i když Lena je psychopatická trochu jinak. Třetím důvodem je poměrně svižný děj, ačkoliv je to dost silná vymejvačka všech smyslů. Čtvrtým důvodem je sex v kajutě Evy Green, protože jsem se konečně dozvěděl, jak si to rozdávali v Antice! :D

500 dní se Summer (2009)

500 dní se Summer je skvěle natočený film. Líbí se mi ty střihy, ty skoky, ty změny nálad, které obsahují, líbí se mi poselství, nic netrvá věčně. To všechno je hrozně super, ale neskutečně jsem se nudil!