Já, Frankenstein (2014)

Nuda, nuda! Nebýt Yvonne, tak to nedkoukám ani do konce. Dialogy i efekty nezáživné, ponuré.

Vetřelec (1979)

Vetřelce jsem viděl už něsčekněkrát a můžu ho vidět kdykoliv, hlavně od té doby co vyšel i v ČR na blu-ray v prodloužené verzi. Film si mě získal hlavně díky Sigourney, myslím, že její výkon byl vynikající. SPOILER: Nejlepší scény kdy jí napadl android Ash a na konci filmu kdy vyhodila z lodi Vetřelce! Jasných *****

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Pro mě nejlepší díl z celé serie. Přechod z pohádky na temný příběh mě bavil, děti u přestávají být dětmi i když jimi stále jsou. Nejvíc mě baví Snape.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po shlednutí seiralu a přečtení knih, si nedokážu představit, že se s tímto fenoménem budeme muset někdy rozloučit. Ale takových už tu bylo :)

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Být zpět děcko tak u jedničky i dvojky strávím celé dny. Opět mocké pěkné zpracování, dobře vymyšlený a vtipný příběh. Krásná pohádka se vším šudy.

300: Vzestup říše (2014)

Nepřišlo mi jako bych sledoval pokračování 300. Přišlo mi to absolutně bez náboje, nudné dialogy, nazjímavé postavy. Jidiný co mě zaujalo byla opět akce a teda trocha té krve. Proto 2*

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Sledoval jsem to poprvé v roce 2015. A bohužel už mi to nepřišlo vůbec strašiselné/hororové, ale dokážu si představit, že v 80. letech to byl hukot. Nicméně film je koukatelný, občas nudný, ale nejvíce zajímavých je posledních 20-25minut. Ten její strach byl jak reálný.

Scary Movie 5 (2013)

Pověsná "kvalita" a radost ze sledování Scary Movie se tak nějak vypařila. Zdálo se mi to už i až příšerně přeplácané a navíc tam chybela Anna Faris.

Zrůda (2003)

Tak tohle jsem od toho filmu opravdu nečekal. Kdybych dopředu nevěděl, že je to Charlize, tak bych to do ní nikdy neřekl. Opravdu mě překvapila. A vím, že se budu opakovat, ale opravdu jeden z mála zasloužených Ocarů v novém tisíciletí. Od filmu jsem se nemohl odtrhnou a celou dobu jsem ho hltal. Moc děkuji za tento filmový zážitek.

Pojedeme k moři (2014)

Ze začátku si člověk říká. "Jako fakt tohle má 80% na ČSFD, to sebral jako kde?" Ale jak film pokračuje začínáte si uvědomovat, že je to vlastně hezký. Že všechno do sebe zapadá, je to promyšlený a strašně roztomilý a v neposlední řadě zábavný! Film se člověka opravdu dotkne, pobaví a hlavně se sblíží s rodinou. Opravdu jsem rád, že se tohle natočilo v Česku a , že zrovna Jirka Mádl! Kluk do který ho by to člověk neřekl! Proto 5*!